UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Skurstenis
Autors: Zemene (87.110.231.---)
Datums: 08/09/2010 14:40

Man caur istabu iet skurstenis kurš plaisā un tad cauri nāk dūmi un smaka. Ar ko aiztaisīt plaisas? Ja stipras javas apmetums neder?

Re: Skurstenis
Autors: heating (---.44.92.62.static.cust.telenor.com)
Datums: 08/09/2010 14:57

Ar augstastemeperatuuras silikonu!!;))

Re: Skurstenis
Autors: Porex (195.122.4.---)
Datums: 09/09/2010 07:39

Ja jau plaisā tad pamazām jūk laukā.Liekas prātīgāk būtu notīrīt no krāsās(istabā droši vien krāsots),nogruntēt,nošpaktelēt ar elastīgo flīžu līmi un ar to pašu līmi noarmēt ar sietu,varbūt pat divās kārtās.

Re: Skurstenis
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 09/09/2010 08:33

Cik lielu karstumu un cik ilgi spēj izturēt organiku saturošā flīžu līme?

Re: Skurstenis
Autors: labais_celtnieks (---.simnet.lt)
Datums: 09/09/2010 09:16

vaig karstumizturīgo līmjavu, var arī ar to apmest.
visādas smēres - pupu mizas

Re: Skurstenis
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 09/09/2010 09:36

Izturēs bez probļem, nu cik tad tur tā temperatūra? 100 grādi - nu un tas tikai tad, ja kurina akmeņogles 24h. Organikas tur varbūt ir ap procentu vai mazāk, un tas pats PVA, tādam absolūti nekas nenotiks skursteņa temperatūrā. Var pat ģipša apmetumu mest un špaktelēt ar ģipša špakteli. Man kamīnkrāsnij kurtuvei apkārt nāca betona grodi/bloki. Kā jau betons, vietām bija apskādēts un nelīdzens. Arī ilgi prātuļoju, ko un kā, veči no veikala teica - neāksties, mēs visu laiku viņus ar Uniflotu špaktelējam - i nekas. Noriskēju, visus caurumus un nelīdzenumus ar Uniflotu nošpaktelēju un beigās vēl krāsni ar parasto ūdensemulsijas krāsu nokrāsoju. Tuvāk kurtuvei betons sakarst tā, ka roku nevar pielikt un tiešām nekas - Uniflots turas godam. Kurināts gan pagaidām ir tikai 1 ziemu, bet nu tā pa nopietnam - katru dienu un krāsns kā jauna - ne emulsijas krāsai kaut kur kaut kas ir noticis (tā pat tumšāka nav palikusi - tonis balts!), ne špaktelētajām vietām.

Re: Skurstenis
Autors: Porex (195.122.4.---)
Datums: 09/09/2010 15:53

Esmu ar to flīžu līmi nošpaktelējis vecu māla podiņu krāsni.Jau pāris sezonas kurinu un nav nekādu plaisu.Manā gadījumā nav pat armēts ar sietu.Tā līme ,ja nemaldos,garantēti iztur līdz 85 grādiem. Ja gribas vēl smukāk un drošāk, var aplīmēt to skursteni ar stikla šķiedras tapeti.

Re: Skurstenis
Autors: zemene (87.110.231.---)
Datums: 10/09/2010 09:15

Nu es aiztaisīju spraugas ar to silikonu. Ko tālāk kādu apmetumu izvēlēties? Man tur tik tādi kā izdauzīti caurumi plaisu vietās līdz ķieģelim. Pa malām palicis vecais apmetums laikam tas ir kaut kāds javas apmetums un pa virsu špaktele. Ja tagad likšu ģipša apmetumu vai turēsies?

Re: Skurstenis
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 10/09/2010 11:19

Vai silikonam dajebkas, izņemot vēl vienu silikonu, turēsies virsū?
Es gan arī bez silikona pamatnes neņemtu neko tādu, kas nav minēts kādās krāšņu-dūmeņu rekomendācijās, piemēram, organikas vai ģipsi. Savukārt kā minētus esmu lasījis šādus:
1) mālu java;
2) mālu-cementa java (Vetonit Clay Mortar);
3) kaļķu java.

Re: Skurstenis
Autors: zemene (87.110.231.---)
Datums: 10/09/2010 12:45

Tātad man ir vajadzīga jebkāds javas apmetums?

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   *******   **      **  ******** 
    **     **        **     **  **  **  **  **       
    **     **               **  **  **  **  **       
    **     ******     *******   **  **  **  ******   
    **     **               **  **  **  **  **       
    **     **        **     **  **  **  **  **       
    **     ********   *******    ***  ***   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727