UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Sertificēta projektētāja būvinženiera alga
Autors: Viesturs470 (85.254.150.---)
Datums: 30/12/2010 12:03

Es uz šo jautājumu skatos sekojoši:
Sabiedzīvbai ir jābūt informētai par atalgojuma līmeņiem lai nebūtu jādzīvo tādā vidē, kur statistikas atskaitēs būvnieku atalgojums ir Ls 200-300 robežās, bet LNB tāmēs zem 10 LS/h "riģipša skrūvētājs" nestrādā un tās pašas būvnieku cunftes vadoņi savos atzinumos raksta, ka ar LBN tāmi viss ir vislabākajā kārtībā !
Cita lieta, ka vidējā alga tāpat kā vidējā slimnīcas pacentu temperatūra nav objektīvs rādītājs un ir tikai normāli, ka katra kvalifikācija un reāli paveiktais tiek vērtēts individuāli, gan ar pamatalgu gan bonusiem !

Re: Sertificēta projektētāja būvinženiera alga
Autors: aigarsbricis (78.84.166.---)
Datums: 30/12/2010 13:26

paldies jtdesign un Gints_ par daudz maz sakarīgām atbildēm. Un no kurienes te daži izrāvuši, ka es esmu zaļš gurķis, nesaprotu- praksē diezgan bieži pierādījies, ka jaunie inženieri sajēdz daudz vairāk par vecajiem. Un piķis pie manis pats neatnāks kaut arī kļūšu par lielu speciālistu- think outside the box (atbilde raihim)! Un jautājums Didimam- ko tas sūda būvniecības ABC man dos, ja es gribu zināt kādas ir būvinženieru algas???

Īsti nesaprotu, kāpēc visi tik ļoti baidās nosaukt ciparus- tas ir forums ar codētiem vārdiem- neviens jūs nesitīs...

Re: Sertificēta projektētāja būvinženiera alga
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 30/12/2010 16:18

Varu atbildēt, ka var uzzināt, ka esi zaļš gurķis - kaut vai ar to, ka tu nezini, kādas ir algas nozarē :)

Re: Sertificēta projektētāja būvinženiera alga
Autors: aigarsbricis (78.84.166.---)
Datums: 30/12/2010 16:40

spk Wrote:
-------------------------------------------------------
> Varu atbildēt, ka var uzzināt, ka esi zaļš
> gurķis - kaut vai ar to, ka tu nezini, kādas ir
> algas nozarē

varu atbildēt, ka tu tiešām esi stulbs, ja domā tik šauri.

Re: Sertificēta projektētāja būvinženiera alga
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 30/12/2010 16:54

Ne nu labi, ja stulbs ta stulbs, toties man nav jāuzdod forumos jautājumi par to cik kurš pelna, un pēcāk jānīd, ja neviens nesaka :) Ek, tiem gudrajiem gan baigās problēmas ...
Starp citu, par zaļiem sauc nevis sliktus vai negudrus, bet tieši nepieredzējušus indivīdus. Ja saproti, ko es ar to domāju (šaubos gan). Un es vismaz tiešām no šīs sarakstes neuzzināju, kādas ir būvinženieru algas. LJG :)

Re: Sertificēta projektētāja būvinženiera alga
Autors: aigarsbricis (78.84.166.---)
Datums: 30/12/2010 17:03

Tā ir tava šaurā izpratne par vārdu "zaļais" un visu pārējo, kas man tiešām interesē ļoti maz. Neņem ļaunā, bet tu galīgi neatbildi uz manu jautājumu- jēgas no tevis maza.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   ******   **    **  ******** 
  **   **    **   **   **    **  **   **   **       
   ** **      ** **    **        **  **    **       
    ***        ***     **        *****     ******   
   ** **      ** **    **        **  **    **       
  **   **    **   **   **    **  **   **   **       
 **     **  **     **   ******   **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727