UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

kas jaadara, ja esam noleejushi kaiminjus?
Autors: diivainiite (81.198.129.---)
Datums: 05/04/2005 13:18

uudens neliels daudzums izteceeja uz kaiminju kafejniicas virtuves griestiem, tur ir plekji. mums saka, ka jaaveic VISS griestu remonts. bet kas mees vainiigi, ka vinju virtuve ir tik milziigi liela???? es saprotu, ka varam dalju seguma mainiit un cau!
vai ir KAADI NOTEIKUMI, kas nosaka shaados gadiijumos kaadaa apmeeraa jaaveic remonts????

Re: kas jaadara, ja esam noleejushi kaiminjus?
Autors: Karlis (159.148.204.---)
Datums: 05/04/2005 15:42

Ja varat vienoties, vienojaties. Ja nevienosieties viņi var Jūs iesūdzēt tiesā par zaudējumu piedziņu. Zaudējumus būs notāmējuši... ne tikai griestubojājumus... Labāk vienojieties par zaudējumu apjomu :?

Re: kas jaadara, ja esam noleejushi kaiminjus?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 06/04/2005 11:30

Rīkoties precīzi pēc apdrošinātāju instrukcijām.

Ja esat bijuši vieglprātīgu un neesat apdrošinājušies, tad kopā ar cietušajiem jātaisa bojājumu akts un jāparaksta. Lai nerastos domstrapības par kaitējumu smagumu un apjomu der pieaicināt attiecīgi sertificētus ekspertus, kuri vai nu sniedz neatkarīgu slēdzienu vai paraksta aktu. Abos variantos tas ir maksas pakalpojums.

Vai, ja jūtaties vainīgi un spējat paši vienoties par zaudējumu apjomu un atlīdzināšanas veidu [fiksēt visu rakstiski!!!], tad dariet tā, mazāk birokrātijas parasti ir labāk.

Re: kas jaadara, ja esam noleejushi kaiminjus?
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 06/04/2005 14:26

kas par griestiem?

Re: kas jaadara, ja esam noleejushi kaiminjus?
Autors: antons87 (159.148.155.---)
Datums: 06/04/2005 15:24

Es tev ieteiktu iet un ieskrieties. Man nav saprotam vai tad vēl šodien cilvēki ir tik tuvredzīgi un stulbi, ka par šādām lietām jāraksta forumā. Tad jau uzraksti "brālis man noņēma šokolādi. Ko man darīt?" Bet ja nopietni piesaisti neatkarīgu ekspertu, kurš novērtēs vai tev nepieciešams pārkrāsot visus griestus, vai tikai daļu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **     **  ********  ******** 
       **  **     **  **     **  **        **       
       **  **     **  **     **  **        **       
       **  **     **  **     **  ******    ******   
 **    **  **     **   **   **   **        **       
 **    **  **     **    ** **    **        **       
  ******    *******      ***     ********  **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727