UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

vate ruļļos
Autors: parks2007 (78.84.62.---)
Datums: 15/04/2011 10:44

Isover 100mm ruļļu vate stāvējusi šķūnītī kādus piecus gadus,bija doma to pielietot,bet izrullējot konstatēju,ka tā neuzņem gaisu līdz 100mm biezumam.Vai šāda vate ir pielietojama vai labāk iepirkt jaunu?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **    **  ********   **     ** 
 ***   **  **   **    **  **   **     **  **     ** 
 ****  **  **  **      ****    **     **  **     ** 
 ** ** **  *****        **     ********   **     ** 
 **  ****  **  **       **     **     **  **     ** 
 **   ***  **   **      **     **     **  **     ** 
 **    **  **    **     **     ********    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.