UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Verandas siltināšana no iekšpuses
Autors: ezis. (95.68.18.---)
Datums: 07/05/2011 00:10

Sveiki! Ir veranda, kura ir piebūvēta pie mājas. Ir reali divas ķieģeļu sienas, kuras ir neapsiltinātas. Vēlme ir tur uzturēties arī aukstākās dienās, tāpēc rodas jautājums.. . Kā pareizāk un vai vispār ķieģeļu sienas siltina no iekšpuses? Budžets nav īpaši liels, tāpēc vēlētos uzzināt kā par minimālām naudām to varētu paveikt?
Paldies! :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **               **  **    **        **  **    ** 
 **    **         **  **   **         **  **   **  
 **    **         **  **  **          **  **  **   
 **    **         **  *****           **  *****    
 *********  **    **  **  **    **    **  **  **   
       **   **    **  **   **   **    **  **   **  
       **    ******   **    **   ******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.