UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Vārtu stabi un pamati
Autors: J (87.110.19.---)
Datums: 07/06/2011 19:30

Paturpinot zemāk minēto:
Vai būs šajā gadījumā starpība, ja betona stabu vietā izmantos metāla stabus?





Ja ir radusies šāda problēma, ka ziemā vārtu stabi tiek izcilāti, tad risinājumi var būt sekojoši:

1. Vārtu stabus sasaistīt savā starpā ar metāla stiegrojumu un tad iebetonēt kā vienotu pēdu/pamatu.

2. Vispirms iebetonēt monolītu pamatu visā vārtu platumā uz kura tad betonē vārtu stabus.

Abos gadījumos pamati ir jābetonē vismaz 1,1m dziļumā.




Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******         **  **      **   ******  
  **  **   **     **        **  **  **  **  **    ** 
   ****    **     **        **  **  **  **  **       
    **      ********        **  **  **  **  **       
    **            **  **    **  **  **  **  **       
    **     **     **  **    **  **  **  **  **    ** 
    **      *******    ******    ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.