UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Kā labāk piestiprināt "vagonku"?
Autors: aka (---.swh.lv)
Datums: 18/04/2005 13:55

Man paredzēts jumta dzegas apdarināt ar spundētiem dēlīšiem ("vagonku"). Kā to pareizāk piestiprināt, ar naglām, skrūvēm, redzami vai neredzami. Koku paredzēts beicēt tumši brūnā krāsā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********  **    **   *******   **     ** 
       **  **        **   **   **     **  ***   *** 
       **  **        **  **           **  **** **** 
       **  ******    *****      *******   ** *** ** 
 **    **  **        **  **           **  **     ** 
 **    **  **        **   **   **     **  **     ** 
  ******   ********  **    **   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.