UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: xxx (80.232.179.---)
Datums: 18/04/2005 17:20

Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!

Re: Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: xxx (80.232.179.---)
Datums: 18/04/2005 17:23

Lieta tāda ka cipari atskjiras. Firmas piedāvā sākot ar 450 Ls par visu signalizācijas komplektu. Kaiminjam ir uzlikts komplekts par 150 Ls un neizskatās ka būt kautkas ne tā. Nelika firma bet gan privātā kārtā. Vai kāds nevar ko tādu ietiekt?

Re: Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: Ciepa (80.232.228.---)
Datums: 18/04/2005 17:51

Mans vīrs kādreiz ar to nodarbojās. Tad nu teikšu, ka ar to ir tāpat kā ar citām lietām - cenu starpība ir vadu un bezvadu signalizācijām, cik drošas pults ražotājfirmas utt. Bija lietas, ko vīrs kategoriski atsacījās uzstādīt, jo viņa princips bija - "uzstādu un 5 gadus par to lai man galva nesāp".

Re: Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: Rx (80.81.49.---)
Datums: 18/04/2005 18:52

Jautājums ir nekonkrēts- griezieties sertificētā firmā un noskaidrojiet izmaksas: Lai tā tiešām būtu signalizācija, ko var nodot apsardzes firmai, tai jābūt visos jautājumos korekti instalētai. Cena atkarīga no zonu skaita, iekārtu skaita un tt.

Re: Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: xxx (80.232.179.---)
Datums: 19/04/2005 08:04

Es redzeeju to kura uzstādīta par 150 Ls. Bija viss pietiekami koretkti. Vieniigais ja liek aara kustiibas sensorus (var arii nelikt) tad arii shajaa gadiijumaa summa izaugot liidz 300 Ls. Kautgan tās 2 firmas man tāmee nebija ielikushas shaadu opciju, bet cipari vienalga bija 550 Ls videeji.
Ko man dod tas ka ir sertifieceeta vai nee. Vai kaads atteiksies taadeelj to piesleegt pie pults? Ja vinja nostraadaa un saak kaukt sireena tad ir OK. Es sho taamju nosaukumos neko nesaprotu.

Re: Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: Rx (80.81.49.---)
Datums: 19/04/2005 08:33

Tadam ieskatam par apsardzes iekārtu cenām iesaku iegriesties www.loks.lv un caurskatīt nosaukumus. Panelim jābūt komplektā ar pulti (keypad), transformatoru un akumulatoru, PIR ir kustību devējs- āra, iekša, magnētiskais kontakts-durvīm, sirēna- troksnim, ugunsdzēsībai- dūmu un citi detektori. Panelim jābūt atbilstošam zonu skaitam, lai vieglāk ekspluatēt- jo vairāk zonu, jo vieglāk atklāt bojājuma vietu. Pultij klāt jāpievelk telefona līnija. Ja tādas nav tad izeja uz apsardzi ir problēma, kas jau prasīs līdzekļus. Jāsaprot, vai apsasrdzes sistēma tiek uzstādīta paša mieram, vai lai tiešām atklātu ielaušanos, ugunsgrēku, atstātas durvis vaļā. Paneļus var arī ieprogramēt, lai tie uzlaušanas gadījumā zvana uz noteiktiem telefona nummuriem, t.skaitā- mobilo.

Re: Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: xxx (80.232.179.---)
Datums: 20/04/2005 08:56

Paldies RX. Jau izveeleejos.

Re: Help! Vajag uzstādīt signalizāciju!
Autors: Rx (---.ardi.lv)
Datums: 20/04/2005 12:27

Lūdzu! Prieks palīdzēt.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **         **     **  ********  **     ** 
       **  **    **   **     **  **         **   **  
       **  **    **   **     **  **          ** **   
       **  **    **   **     **  ******       ***    
 **    **  *********  **     **  **          ** **   
 **    **        **   **     **  **         **   **  
  ******         **    *******   ********  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727