UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Instrumentu kastes
Autors: Vienstāvs (212.93.105.---)
Datums: 24/12/2011 15:22

Iespējams, pie Latvijas atpalicības nav nekāda pamata vest šurp otrās nepieciešamības preces, marinēt skatlogos un, tērējot līdzekļus apkurei un menedžmenta uzturēšanai, gaidīt, kamēr preces morāli (vai pat fiziski) noveco.

Re: Instrumentu kastes
Autors: meistars. (81.198.17.---)
Datums: 24/12/2011 15:35


Atbilde spk

Nu es domāju, ka ja pērk pa taisno no ražotāja vairumā tas cipars ir krietni vien zem Amazon cipara jo, ka nekā Amazon dod garantiju un viņi arī grib nopelnīt, bet ja tu ved uz Latviju tad es domājum var sarunāt, ka instrumentiem netiek dota garantija līdz ar to instrumentu cena vēl būtiski krītas, jo nav jau jēgas vest labot instrumentus uz USA protams, ka kaut kāda daļa naudas iziet, lai noalgotu meistarus vai arī noslēdzot līgumu ar kādu remont darbnīcu.

Nu es jau labprāt ar kaut ko tādu nodarbotos pirkšanu-pārdošanu, bet diemžēl man trūkst kapitāla, lai kaut ko nopietnu uzsāktu jo bez pāris desmitiem tūkstošu nav ko domāt par sākšanu, bet es domāju, ka ja ir liels uzcenojums tad to summu var samērā ātri atpelnīt atpakaļ un nākotnē jau var normāli pelnīt.

Es ar savu meistara algu nevaru iekrāt to starta kapitālu, lai kaut ko uzsāktu man knapi pietiek, lai kaut cik normāli dzīvotu.

Es ļoti ceru, ka ar laiku šīs nišās, kur ir uzlikts liels procents pašizmaksai ieraudzīs jauni biznesmeņi, kuriem būs finanses pazīšanās un zināšanas un viņi būs ar mieru likt mazliet mazāku procentu pa virsu, lai ielauztos tirgū un tādā veidā palielinot konkurenci un samazinot cenas, bet mēs parastie mirstīgie varēsim nopirkt preces par reālajām cenām.

Interesanti kāpēc teiksim to foto objektīvu Latvijā var nopirkt par to pašu cenu ko USA, bet piemēram tas instrumentu komplekts maksā Latvijā 2 reizes vairāk ?!?

Re: Instrumentu kastes
Autors: meistars. (81.198.17.---)
Datums: 24/12/2011 15:42

Atbilde

Vienstāvs
Nu sen jau vairs daudzi netura tos reālos veikalus ar pārdevējiem ir interneta veikals, kur ir redzamas cenas un sortiments savukārt prece stāv noliktavām, ļoti daudz profesionālās lietas tā tiek tirgotas, bieži vien preci izsniedz pat direktors vai īpašnieks, lai tādā vaidā būtu mazāki virsuzdevumi, kas preci sadārdzina.
ja gribi aptaustīt preci to var darīt lielajos mazumtirgotāju veikalos

Re: Instrumentu kastes
Autors: meistars. (81.198.17.---)
Datums: 24/12/2011 15:47

OK

man godīgi sakot interesēja tās instrumentu kastes nevis biznesa apspriešana un cik kas pelna es pats jau 10 gadus preces sūtu no ārzemēm USA, UK, Honkonga, Singapūra utt, jo ja preci es varu dabūt vairākas reizes lētāk tad man tas atmaksājās - esmu jau pārbaudījis, pat par savu naudu remontēt ir lētāk jo profesionālā tehnika nemaz tā nelūst ja pats lieto. Un ir desmitiem veidu, ka šo preci atsūtīt lētāk ;).

Man tomēr interesē tās instrumentu kastes vai kāds Latvijā par sakarīgu ciparu tirgo manis minētās instrumentu kastes vai tomēr būs jāmēģina viņas sūtīt no ārzemēm?!?

Re: Instrumentu kastes
Autors: soseds2 (46.109.67.---)
Datums: 25/12/2011 19:31

Es pats esmu makitas piekritejs, nu nestav pec sim precem rindas! Un ja zinatu no sis firmas izplatitajiem par pieprasijumu un sis firmas zimola precu noietu Latvija, tad kada tur nisa! Latvietis labak noperk 3 gab. dedra vai power tool!

Re: Instrumentu kastes
Autors: soseds2 (46.109.67.---)
Datums: 21/01/2012 22:12

Esmu aizdomajies, kam gan vajadziga instrumentu kaste ar riteniem?
Ja meistars brauc ar sabiedrisko, tad ar tadu kasti...?
Ja ar masinu, tad tada kaste nav vajadziga, masinai tacu ir riteni-piebrauc kur vajaga.
Vienigi, ja strada liela firma ar milzigu teritoriju, tad gan laikam vajaga, jo japarnes instrumenti liela attaluma.

Pafilosofeju :))

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********   *******    *******   **    ** 
 **        **        **     **  **     **  **   **  
 **        **        **         **     **  **  **   
 **        ******    ********    ********  *****    
 **        **        **     **         **  **  **   
 **        **        **     **  **     **  **   **  
 ********  ********   *******    *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727