UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Truba
Autors: ll (81.198.224.---)
Datums: 08/02/2012 22:32

Kā ir ar kanalizācijas ventilācijas trubu Hruščova projekta mājā?Ja uzliek vārstu trubas galā,vai trubu uz bēniņiem var noņemt(dzīvoklis pēdējā stāvā)?Vismaz veikalā pārdevējs stāstīja,ka tiešī tādam nolūkam tas vārsts trubas galā domāts.Vai vajadzīgas kādas atļaujas arī?

Re: Truba
Autors: m. (78.84.77.---)
Datums: 09/02/2012 08:14

Man te ir dzivoklis kur tas vedinamais aparats nestradaa, kaut kur lasiju ka vinjam vienalga vajag lai ir vismaz viena vedinashanas izvada truba uz visu maju.

Vedinashanas trubu gan var nonjemt un aizvietot ar kadu lokanu gofru ko var izlaist sev velamaa sturii uz beninjiem

Re: Truba
Autors: soseds2 (81.198.201.---)
Datums: 09/02/2012 19:41

Pie lielam gaisa plusmam kanalizacijas ventilacija t.i. no 5 staviem un vairak, velams atstat esoso vai ierikot vedinamu kanalizacijas ventilaciju virs jumta. Ar lielakam gaisa plusmam varsts var netikt gala. Gadas, kad varsta blivite iesezas un ar laiku paradas smaka. Citadi varstam nav ne vainas.

Re: Truba
Autors: skc (212.93.105.---)
Datums: 09/02/2012 21:16

bik offtopic...mani savulaik diplomprojektā izčakarēja, kad rasējumā
a specifukācijā ierakstīju - truba.
reāli tā ir caurule:)

Re: Truba
Autors: Arturs1987 (95.68.67.---)
Datums: 10/02/2012 09:16

Es dzīvoju hruščova tipa mājā, man bija IDENTISKA situācija kā tev. Es arī nopirku to vārstu, jo domāju to čuguna cauruli ņemt nost no sienas, jo viņa reāli tikai skatu bojā. Kad vārstu uzliku - es vienkārši afigel. Katru reizi, kad kāds kaimiņš no apakšējiem stāviem nolaida podā ūdeni, tas mans vārsts sāka bez maz vai svilpot pa visu dzīvokli :D un loģiski, ka tam vārstam gaisa caurplūde nav pietiekami liela, tādēļ gaiss tika sūkts iekšā pa izlietnēm un manu podu. No poda vijuma tika izsūkts ūdens, gaisa burbulis atnāca vaļā un viss dzīvoklis, atnākot no darba, smird pēc sūdiem. Drausmas. Tad es iedomājos, ka vajag sienā ieštrobīt cauruli uz bēniņiem, lai ventilējas. Ieliku 32mm cauruli - gaisa caurplūde bija maza, problēma ar ūdens izraušanu no poda un izlietnēm saglabājās. Tad es ieštrobīju divas 50mm caurules blakus vienu otrai (es nevarēju štrobēt 100mm cauruli, jo man siena tikai 120mm bieza). Tagad, šīs divas 50mm caurules savu ventilācijas funkciju pilda kā nākas. Ja ir kādi jautājumi - uzdod, ar prieku palīdzēšu.

Re: Truba
Autors: ll (85.115.108.---)
Datums: 12/02/2012 13:38

Pareizi jau ir,ka caurule...nevis truba.Paldies par komentāriem un ieteikumiem.Artur,vai atļauju vajadzēja no kāda apsaimniekotāja vai būvnieka,lai to cauruli noņmemtu? Man ir 3 stāvu mājā pēdējais stāvs.

Re: Truba
Autors: Arturs1987 (95.68.67.---)
Datums: 13/02/2012 09:18

Nekam neko neprasīju. Galvenais, lai tu ventilāciju kanalizācijas stāvvadā neizjauc.

Re: Truba
Autors: soseds2 (46.109.65.---)
Datums: 13/02/2012 17:36

Artur, ka vareja savienot divas blakusstavosas 50mm kanalizacijas caurules ar 110mm?

Re: Truba
Autors: Arturs1987 (46.109.28.---)
Datums: 14/02/2012 21:15

Vienkārši - paņem korķi un ar kroņurbi izurb blakus divus caurumus pēc caurules izmēriem, iespraud iekšā 50mm caurules un šuves aizpildi ar silikonu. Ja ir kādi jautājumi - jautā, ar prieku palīdzēšu.

Korķis - [www.gidrocity.lv]

Re: Truba
Autors: Arturs1987 (46.109.28.---)
Datums: 14/02/2012 21:29

[www.bildites.lv]

Rekur uzzīmēju uz ātru roku, ceru, ka viss ir saprotams. Stāvvadu aizbāžam ar korķi, korķī izurbjam divus attiecīgā diametra caurumus liekam caurumos katrai caurulei pa divi līkumi 90 grādi. Un priecājamies par tīro sienu uz kuras neredz šausmīgo čuguna stāvvadu, kurš iet uz bēniņiem.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  **     **  ********  
  **   **   ***   ***  **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **** ****  **     **  **     **  **     ** 
    ***     ** *** **  **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **     **  **     **  **     **  **     ** 
  **   **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **   *******    *******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727