UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

viss par apkuri
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 10/02/2012 21:35

Ahoi forumisti.Nekko jau personīgi nevienam negribas pārmest,bet nez kāpēc liekas, ka shis ir kkad apkures forums, kā tēma par un ap apkuri, tā komentēri birs kā lapas rudenī, a ja kas pa celtniecību, tad atbild 1 vai 2 cilvēki...neticu,ka var būt tāda sakritība, ka tieši apkures speciāliste te uzturas...vnk visiem ir apkure māja'un tad nu visi LIELIE gudrinieki mauc pa tēmu kkādu bezsakaru...tā ka iesaku janpienacējiem īpaši neņemt galvā komenārus...lai gan uzsakatu,ka kāds jau tiešām uzraksta kko lietderīgu....

Re: viss par apkuri
Autors: EjTakTu (78.84.43.---)
Datums: 10/02/2012 21:40

Kāds bija jautājums :D

Re: viss par apkuri
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 10/02/2012 21:56

jautajums nebija..bija vnk texts kurinātājiem...pardomām...bet var arī jautājumu,ja jau te visi tik gudri pa apkuri...ko shajos apstakljos labak likt paapkuri...radiatori + siltas grigas uz kadiem 200kvm,,,

Re: viss par apkuri
Autors: EjTakTu (78.84.43.---)
Datums: 10/02/2012 22:16

Un sākas viss no gala. Kāpēc kas jāgaida? Paldies dievam, šinī forumā ir arī tāda opcija, kā "Meklēšana". Uzspied to, atvērsies aizpildāmie lauki. Ieraksti, piemērams, siltās grīdas. Apakšā, kur "30 dienas" ieliec "visi datumi" un uz priekšu. Uzināsi, ko gribi un ko negribi. Spēj tik lasīt. Ja ko gribas precizēt, attiecīgajā tēmā arī uzjautā. Pārdomām jau mums tekstu pietiek tāpat...

Re: viss par apkuri
Autors: soseds2 (46.109.65.---)
Datums: 11/02/2012 20:23

Forums ir ideala iespeja macities cilvekam, kurs spej prieks sevis izlobit domu no citu teikta un izveleties no daudziem variantiem savejo pareizo. Forums ir zinosiem cilvekiem, kuri darbojas, eksperimente, megina un dara, nevis prieks blaustitajiem, kam viss ir slikti un nekas nesanak!!!

Re: viss par apkuri
Autors: subaru (95.68.97.---)
Datums: 11/02/2012 21:27

sosed, še pieci! tik to nesaprot lielākā daļa:)

Re: viss par apkuri
Autors: ma21 (95.68.1.---)
Datums: 11/02/2012 22:42

sosed2 tu domu uztvēri,es jau tiešipar to runāju,ka tevis pieminētie zinošie cilvēki šei ir ļoti maz un aktivitāte ir ļoti zema...bēdīgi...:(...un ja tu par to blaustīšanos uz mani tēmēji,tad esi aizšāvis auzās...es ne par ko nebļaustos un man visss sanāk,bet gadās šad tad kko izdarīt ne tā vai lūgt kādam padomu,jo neesmu celtnieks,bet gribu kko izdarī arī pats,jo rokas aug no pareizās vietas...es vismaz cenšos un mēģinu...un man viss ir labi...:)

Re: viss par apkuri
Autors: Enrike (212.93.104.---)
Datums: 12/02/2012 12:33

to ma21:
necepies tu tā , viss būs labi :O) ja ir galva un rokas aug no pareizās vietas.

par zinošjiem savā specialitātē cilvēkiem : Latvijā viņu tiešām ir maz ( ar gadiem domāju paliks vēl mazāk , vecie speci noveco - zināšanas pazūd kopā ar viņiem :O(, jaunie vairākumā bez pieredzes bet ar lielām ambīcijām arī no "biksēm" izlekt nevar augstāk kā daba devusi. Meistaru hroniski trūkst , pie tam visās specialitātēs un celtniecība te nav izņēmums .

forums tomēr dod kaut nelielu iespēju uzzināt "pamatus" tajās jomās kas nepieciešamas elementārajai sava ipāsuma uzturēšanai pašu spēkiem . Ja tiešām šo forumu mēģinātu vismaz izlasīt pat neiedziļinoties :O) vairākums mūsdienu "speciālistu" tad ticiet man - lielākajā skaitā te aprakstīto gadījumu nebūtu tā ka palīdzību jāmeklē forumos , bet nevis pie "meistariem" - atgādinu , tas ir visās jomās

domāju ka piekritīs lielākā daļa aktīvāko foruma lietotāju.

Re: viss par apkuri
Autors: soseds2 (---.zb.lv)
Datums: 12/02/2012 20:16

Es par to blaustisanos visparinati..
Es jau sava komentara pateicu visu domu!
Ja piemeram runajam par apkuri: Katrs pastasta savu gadijumu, ka veicas ar uzstadisanu, apkalposanu. Ir piem. simts gadijumu par malkas apkures apsaisti, es tos visus galva apkopoju un apsveru, kadas kuram ir bijusas kludas un ka risinat, ka labak uzstadit.
Katrs seit izteiktais viedoklis, ideja vai domugrauds nav uztverams ka galejais un istais un vienigais. Nav uztverams tik daudz ka MEISTARA, bet vairak ka pasa lietotaja, majas amatnieka viedoklis.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    ******   ********  **     **   ******  
 **     **  **    **  **    **  **     **  **    ** 
        **  **            **    **     **  **       
  *******   **           **     *********  **       
        **  **          **      **     **  **       
 **     **  **    **    **      **     **  **    ** 
  *******    ******     **      **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727