UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Puiks
Autors: Alvisss (---.kartes.lv)
Datums: 21/09/2012 09:11

Vai variet ieteikt, kur Rīgā var iegādāties metāla izejmateriālus nelielos daudzumos? Interesē metāla sagataves virpošanai?!

Re: Puiks
Autors: Didzisp (78.84.232.---)
Datums: 21/09/2012 09:26

Nelielos daudzumos materiālus varēja savulaik nopirkt veikalā Prasmīgās rokas, bet tie laiki sen pagājuši :) Tagad jāiet uz Latvijas metālu un jāpērk ko vajag. Tur jau var nozāģēt vajadzīgā garuma sagataves. Protams, izdevīgāk pirkt visu stieni. Ladgalītes tirgū arī šis tas uzpeld, bet es nečakarētos un uzreiz dotos uz Latvijas netālu.

Re: Puiks
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 21/09/2012 10:16

LM trubām ir nerealas cenas. Es parsvarā ņemu no metāllūžņu plačiem.

Re: metāls
Autors: Alvisss (---.kartes.lv)
Datums: 21/09/2012 11:56

Vai ar Latvijas metāls jāsaprot Severstallat veikalu-noliktavu Brasas ielā 24?! Šo vietu jau bijis atradis netā, vēlāk būs jānobrauc.
Paldies, par atbildēm!

Re: Puiks
Autors: Rx (91.188.39.---)
Datums: 21/09/2012 14:23

Jau sen ir firma TEHLAT. Te: [www.tehlat.lv] daudz no visa veida krāsainajiem metāliem.

Re: Puiks
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 21/09/2012 14:43

Latvijas metālā negriež īsāk par 2 m. Tomēr var iemest aci viņu nelielajā lūžņu kaudzē turpat blakus grieztuvei - tos var nopirkt, tiesa, par pilnu cenu, bet garumos pat pavisam niecīgos. Tiesa, salīdzinot ar vispošanas cenām vispār, metāla cena man šķistu tīrais sīkums...

Re: Puiks
Autors: aaaa (---.csc.lv)
Datums: 21/09/2012 15:02

Man Severstaļlat cehā veči likās pavisam sakarīgi. Nedomāju, ka tur atteiksies par pāris latiem ķepā balvanku uz ripzāģa sagarināt.

Re: Puiks
Autors: Alvisss (---.kartes.lv)
Datums: 21/09/2012 15:03

Virpošanas cenas man neuztrauc, jo onkulis visu darba mūžu strādā par metālvirpotāju. Viņam darbā arī darba galdi pieejami, tā kā šī pozīcija nebūs sāpīgākā. Līdz šim arī metālus nevajadzēja pašam meklēt, bet nu, pēdējos gadus, esot ieviesta stingra uzskaite. un visiem haltūrdarbiem vajag savu metālu. :)

Re: Puiks
Autors: ma21 (212.93.100.---)
Datums: 21/09/2012 23:35

..visu muwu onka nolaidis pa metala liniju un nezin kur pa leto var izejmaterialu sadabuut...diivaini...:)

Re: Puiks
Autors: charlie (209.58.130.---)
Datums: 12/06/2023 13:02

Your article is great. Where can I get more papa's burgeria information about this topic?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **        **     **  **     **  **      ** 
 **     **  **        ***   ***  **     **  **  **  ** 
 **     **  **        **** ****  **     **  **  **  ** 
  ********  **        ** *** **  **     **  **  **  ** 
        **  **        **     **  **     **  **  **  ** 
 **     **  **        **     **  **     **  **  **  ** 
  *******   ********  **     **   *******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727