UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: gints_ (83.99.130.---)
Datums: 30/01/2013 13:03

Vakarā prātuļoju par trauku mazgājamo mašīnu - visas ir paredzētas pieslēgt pie aukstā ūdens, un pēc tam šo ūdeni silda ar teni.

Par cik man ir gāzes apkure un arī ūdens tiek sildīts ar gāzi, rēķinu, ka padot uz traukmašīnu karsto ūdeni man būs lētāk, un nav dzirdēts, ka pārāk karsta temperatūra traukiem skādētu:)

Vai ir kaut viens iemesls, lai es to trauķeni neslēgtu pie karstā, bet tomēr pie aukstā, ka ražotājs noteicis? (atskaitot kaut kādus garantijas gadījumus, ka pieslēgumss pie "nepareizā" ūdens varētu kalpot par formālu atrunu garantijas atteikšanai)

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 30/01/2013 13:15

it kā jau pieslēgt drīkst... parasti tikai lai temp. nav lielāka par tiem 60 grādiem.. bet tas jau vairāk atkarīgs no katras trauku mašīnas īpašībām...

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: Vienstāvs (212.93.96.---)
Datums: 30/01/2013 13:18

Vai traucenes atšķiras no veļenēm? Vācijas veikalos lielākajai daļai veļasmašīnu redzami divi ūdens ievadi. Uz Latvijas veikalā stāvošām mašīnām redzama tikai siltā ūdens ievadam paredzētā vieta. Tomēr ļauži mēdz vienievada veļeni slēgt pie siltā vai aiz īpaša jaucēja, un vismaz vecāku modeļu firmwares pret to neiebilst.

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 30/01/2013 13:26

veļasmašīnas mazliet atšķiras.. ja pieslēgsi karsto pie aukstā ievada.. tad naktīs murgi garentēti, tāpēc jau ir speciālas kurām pieslēdz abus ūdeņus un tad viņa tur ar savu lēto vai dārgo programmu dozē to ūdeni....
bet ir trauķenes kurām drīkst pieslēgt un kurām nedrīkst pieslēgt kartsto.. bet tur jau jāskatās pēc firmas un modeļa vai attiecīgi konkrētai drīkst vai nedrīkst.. bet par lietu kā tas process tur iekšā notiekās grūti teikt, jo itkā pēc būtības vajadzētu vispirms izķidāt lai saprastu, kas tur notiek

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: piča (159.148.233.---)
Datums: 30/01/2013 14:02

es nesen nopirku beko trauķeni, kam var līdz 60 laikam celsija grādiem slegt klāt karsto ūdeni. vienīgi aiz pārskatīsanās, pieslēdzu pie aukstā un pēc tam jau bija slinkums visu to banduru jaukt ārā, tā, ka komentēt par efektu-defektu īsti nevaru. ar postu gribēju pateikt, ka , jā - veikalā arī prasi vai var un, ja var tad sledz tik klāt. domāju, kas tieši tādam tavam gadījumam paredzēts. ekonomiskāk.

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: alise34 (195.13.166.---)
Datums: 30/01/2013 15:16

Man trauku mašīna (pie aukstā ūdens) patērē 3,44 Ls elektrības mēnesī, darbinot praktiski katru dienu. Tad nu vērtē, vai atmaksājas slēgt pie karstā ūdens.

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: arre (195.13.169.---)
Datums: 30/01/2013 15:52

Cik atceros no datiem par savu trauķeni, tad viņa tērē aptuveni 15 litrus ūdens parastajā režīmā. Turklāt cik esmu pamanījis, tad sākumā mašīna laista un atmiekšķē traukus ar auksto ūdeni. Kopumā gan jau, ka kādu santīmu var ietaupīt ar to silto ūdeni.

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: Didims (78.84.245.---)
Datums: 30/01/2013 23:15

Man arī bija kaut kādi maksimālie grādi minēti. Iespējams, ka tas ir nepieciešams kādam no režīmiem, piem. skalošanai.

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: gints_ (83.99.130.---)
Datums: 31/01/2013 09:26

Es domāju, ka tie max grādi ir priekš izmantoto plastmasas un gumijas šļauku un sūkņu ilgmūžības. Pēc idejas jo karstākā ūdenī mazgā, skalo, jo vairāk var ekonomēt uz mazgājamā līdzekļa :)

Jebkurā gadījuma man katls ieregulēts, ka karstais ūdens apmēram 40-50 grādi, tā ka galīgi verdošu ūdeni trauķenē negāzīšu.

Paldies visiem par info, slēgšu klāt pie karstā. (pirms tam (man nekad nau bijusi trauķene) domāju, ka visas defaultā liek tikai pie aukstā...).

Re: Trauku mašīna pie karstā ūdens
Autors: MrBadMan (195.184.68.---)
Datums: 31/01/2013 11:06

Mājās veļeni pieslēdzu caur jaucējvārstu, regulējamu. Viss darbojas vairāk kā gadu. Kundze saka, ka šmotkas arī labāk mazgājas, kad tiek padots silts ūdens, nevis auksts. Kaut kāda ekonomija jau sanāk, laupītājenergo mazāk jāmaksā.
Jaucējvārst "ESBE", ar regulējamu t°.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **   *******   **    **  ******** 
 **     **  **   **   **     **  ***   **     **    
 **     **  **  **    **         ****  **     **    
 **     **  *****     ********   ** ** **     **    
 **     **  **  **    **     **  **  ****     **    
 **     **  **   **   **     **  **   ***     **    
  *******   **    **   *******   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727