UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Sildmūris un jotul tipa krāsniņa
Autors: J;anis (85.254.61.---)
Datums: 20/07/2013 11:03

Vēlos uzzināt vai sildmūrim var un drīkt pievienot jotul tipa krāsniņu, jo vecā plīts kura bija pievienota sildmūri ir nelietojama!?!?

Re: Sildmūris un jotul tipa krāsniņa
Autors: khe (178.16.22.---)
Datums: 20/07/2013 13:24

Drīkst pievienot, bet nedrīkst lēni kurināt, lai normāla temp tiek mūrītī un skurstenī, citādi veidosies kondensāts, darva u. c. labumi, kas tecēs pa šuvēm un ''jauki smaržos''...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********  ********  **    **  ******** 
       **  **           **      **  **   **       
       **  **           **       ****    **       
       **  ******       **        **     ******   
 **    **  **           **        **     **       
 **    **  **           **        **     **       
  ******   ********     **        **     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.