UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Kondicionieris daudzdzīvokļu mājā
Autors: ArtisT (178.16.22.---)
Datums: 25/09/2013 23:01

Interesē sekojošs jautājums - kāds zina +- soda apmēru un vai tas ir veinreizējs, ja, bez atļaujas, uzlieku uz mājas sienas starp saviem logiem kondicioniera ārējo bloku. Pamatdoma ir rudenī un pavasarī piesildīt dzīvokli.

Hruščovka tipa ķieģeļu ēka un atrodas iekšpagalmā.

Vienkārši saskaņot ar 51% iedzīvotājiem nebūs reāli, zinot kaimiņu, taču siltumu gribās.

Re: Kondicionieris daudzdzīvokļu mājā
Autors: ArtisT (178.16.22.---)
Datums: 25/09/2013 23:32

Lūdzu šo dzēst, sanāca divreiz pievienot.

Re: Kondicionieris daudzdzīvokļu mājā
Autors: UldisJ (178.16.22.---)
Datums: 26/09/2013 09:18

Sveiki! Uztaisi saskaņotu projektiņu, kad tehniski viss ir kārtībā: ārējā bloka skaņas līmenis ir atbilstošs un netraucēs kaimiņus (bieži vien kaimiņi ir skaļāki;), ir normāls elektrlibas pieslēgums un korķi nelidos ārā, ir ko skaisti novadīt radušos kondensātu utml. Parasti problēma ir ar tehniskajiem attālumiem no logiem. Kaimiņš traucē - uzliec ārējo bloku ar jaudu, kad pietiek Jums un kaimiņam, tad jau manīs ko kaimiņš teiks;) Ja dzīvo augšējā stāvā, tad risinājums ir vēl vienkāršāks - ārējais bloks stāv uz jumta.

Re: Kondicionieris daudzdzīvokļu mājā
Autors: bern (178.16.22.---)
Datums: 26/09/2013 11:39

UldisJ Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sveiki! Uztaisi saskaņotu projektiņu, kad
> tehniski viss ir kārtībā

Vienkārši tā pateikt "uztaisi sasakņotu projektiņu" dauddzīvokļu mājā, daudz grūtāk to izdarīt!

Es esmu visnotaļ pārliecināts, ka reti kurš tik tālu vispār aizdomājas, kur no vēl veic kaut kādas saskaņošanas. Vienkrāši liek tāpat, it īpaši sētas pusē!

Re: Kondicionieris daudzdzīvokļu mājā
Autors: UldisJ (178.16.22.---)
Datums: 29/09/2013 12:54

Sveiki! Mans darbs tāds, esmu apkures, ventilācijas, dzesēšanas sistēmu projektētājs. Ir vietas, kur nav viegli ir kur vieglāk. Galvenais sarežģījums lielākajā daļā gadījumu cilvēku "gudrība" ļaut kādam dzīvot labāk nekā paši dzīvo. Runājot par kopīpašumu, tiklīdz aiziet lieta par nopietnām lietām lai sakārtotu inženiertīklus, tā sākās un ar gariem zobiem kāds ko grib darīt, kaut vai piemēram kāpņu telpu izslaucīt savā dežūrējošā nedēļā, ja vien par to netiek maksāts sētniekam un tamlīdzīgi. Rēķinus gribam mazākus, bet darīt lai tā notiktu, negribam neko - tā tas notiek un visi zin, kā viņiem jādzīvo, bet ar darbībā lai tā dzīvotu ir kā. Man parasti šajās situācijas ir tikai viens jautājums - Kāpēc Jūs tā nedzīvojat? Tad sākas kaudze atrunu - valdība vainīga, kaimiņš ne tāds un tādā garā. Protams, kur lietas tiek sakārtotas un sadarbība notiek - cilvēkiem apkures rēķini samazinās attiecībā pret blakus māju, piemēram, sākot no 1,5 līdz pat 10 reizēm, atkarīgs ko dara. Mājas ir vienas sērījas utml. Biški aizrāvos, bet teiciens ir spēkā: Katrs pats savas laimes kalējs. Izvēle katra paša rokās. Lai Jums jauka diena.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********  ********  **     **  **     ** 
 **  **  **     **        **     ***   ***  **     ** 
 **  **  **     **        **     **** ****  **     ** 
 **  **  **     **        **     ** *** **  **     ** 
 **  **  **     **        **     **     **  **     ** 
 **  **  **     **        **     **     **  **     ** 
  ***  ***      **        **     **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727