UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

apkure
Autors: maris96 (159.148.52.---)
Datums: 05/10/2005 17:01

Gribēju pakonsultēties- man ir gāzes apkure privātmājā ar cirkulācijas sūkni, bet bēniņos ir palicis pārplūdes trauks, kurš ir caurs un pagalam.Vai es varu viņu likvidēt un likt pagrabā izplešanās trauku-spiedkatlu un vai ir kāda starpība, kur viņu pieslēdz.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **  ********   ******   ******** 
 **        **  **  **     **     **    **     **    
 **        **  **  **     **     **           **    
 ******    **  **  **     **     **           **    
 **        **  **  **     **     **           **    
 **        **  **  **     **     **    **     **    
 **         ***  ***      **      ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.