UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: Valdis Liepa (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 11:40

19. gs apbūve, 19 dzīvojamās un palīgēkas novietotas saskaņā ar ūdens un uguns āderu tīklojumu kompaktā blīvā apbūvē, līdzīgi, kā arī šodien top ļoti kompakti dzīvojamo māju ciemati, tikai mūsdienās tas notiek bez iepriekšēja āderu novērtējuma.

Apsekotas āderes visām mājām, liecina par to, ka ēku novietojums veikts saskaņā ar āderu izvietojumu. Ūdens āderes ir zem pagrabiem. Skursteņi ēkās ar apkuri parasti sakrīt ar uguns āderēm, tāpat arī nesošās garen sienas un šķērssienas novietotas uz uguns āderu līnijām.

sīkāks apraksts un attēli mūsu mājas lapā - [ej.uz]

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: rbb (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 11:49

Ir vērts sekot Vēveru pieredzei!

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: rbm (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 13:27

viensētu ar vismaz 1ha par blīvu apbūvi nenosauksi...
ja grib ciemata apbūvē izmantot āderu tīklu, tad jau ielas jāprojektē atbilstoši āderu tīklam. - vai tāds kautkas vispār ir redzēts leilākā mērogā par 4-5 mājām?

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: konstruktors (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 16:28

Cik esmu pieredzējis, tad:
1. pareizi izbūvēts skurstenis lieliski velk arī tad, ja nav būvēts ugunsāderu krustpunktā;
2. cilvēks, kas ēd neveselīgi, nesporto, ir negatīvs savā attieksmē pret citiem- slimo pat guļot no ūdens āderēm brīvā vietā;
3. rīkstnieks bieži kļūdās nosakot akas vietu;
4. sienu un pamatu plaisāšanai 99% procentos gadījumu ir loģisks izskaidrojums: ar ģeoloģiju vai nepareizu, paviršu būvniecības paņēmienu pielietošanu saistīts.

Nav vienotas receptes, kā dzīvot. Āderu ticamība nav apspriežama- tā ir pierādīta, bet vai to ietekme nav pārspīlēta?

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: Vienstāvs (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 17:08

rbm Wrote: > ielas jāprojektē atbilstoši āderu tīklam. - vai tāds kautkas vispār ir redzēts lielākā mērogā par 4-5 mājām?

Pļavnieku ielām pilsētplānotāja Ēvalda Fogeļa vadībā it kā kautkas tāds esot ņemts vērā...

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 18:30

Ja kādam ir mazliet padziļināta interese par āderēm, papildinājumam, ko jau kādreiz rakstīju, (bija diskusija ar "neticīgajiem, noliedzējiem un citādi domājošiem...) iesaku palasīt (ielādēt) te: [mirknig.com] Daudz kas attiecībā uz celtniecību, arhitektūru...vēsturi un t.t.t.t.t.t.t. Unikāls materiāls savā ziņā!

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: Rumpumpele (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 18:35

Ierosinu building.lv lasītājiem samesties pa latam publiskam un dokumentētam eksperimentam, kur Liepas kungs ar aizsietām acīm un gana samulsinātu orientāciju atkārto āderu noteikšanu Vēveros vai dajebkur citur. Būtu prikolīgi.

Eksperimenta atkārtojamība ir pirmā lieta, kas atšķir pesteļus no skaidrām lietām.

Izdošanās gadījumā nepārspējama reklāma. Un vice versa.

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 18:49

Rumpumpele: Lai kaut ko zinātu, saprastu, nojaustu, spriestu, pirms tam ir jāmācās! Jāmācās ne tikai a un b, bet pasaules zinības, pieredze, vēsture, reliģiju zinības, pašam jāizzin sevi, jāeksperimentē......jo ir lietas, kas nav tā katram saprotamas. Ne viss ir noliekams savā plauktā kā "zinu" un visss. Palasījāt to materiālu, ko ieteicu palasīt? Tur ir vēstures, dabas zinības sasaistītas........

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 21:46

Starojumu no zemes cik zinu spēj konstatēt arī ar zinātniskiem aparātiem par tā esamību strīdēties nevajadzētu.
Man sīcis negulēja naktīs, grozījās modās, mēnešiem... kā aizbrauc ciemos tā guļ kā nosists...
atnāca "šarlatāns" pateica ka tur ir ādere, pabīdījām gultu par metru tālāk un kopš tās nakts arī mājās guļ kā nosists. Nē tur nav caurvēja gaismas vai kāda cita vaina...

Re: Vai vērts sekot Vēveru pieredzei?
Autors: Rumpumpele (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2013 22:16

James Randi piedāvājums joprojām ir spēkā. Lieks miljons saimniecībā Liepas kungam noderētu.

Bet es neesmu 100% skeptiķis. Es pilnībā pieļauju, ka ir kaut kas ko es nesaprotu. Man pat kādreiz ir licies, ka man ar tā drāts grozās. Tikai es neesmu izpratis vai manas iedomas to groza vai kas cits. Es vēlos, lai mani kāds pārliecina, ka spēj atkārtot savu rezultātu un tās nav iedomas, kas pieskaņotas esošiem skursteņiem. Savu rezultātu, ne cita rīkstnieka, jo tie citi vienmēr esot nejēgas. Pagaidām nevienu neesmu tādu redzējis.

Un vēl Teorētiķi - ja ir iespējams, izsauc vēl kādu rīkstnieku, pasūdzies ka bērns neguļ un lai paskatās āderes. Pastāsti mums visiem te rezultātu. Pie tā jaunā gultas novietojuma to dari.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.