UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Slēdža augstums
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 03/01/2014 21:56

Paldies sosed2.....Atcerējos vēl vienu štepseļa uzdevumu: Televizors. Salīdzinoši maziņš. Cits teiks...daudz ko teiks. .Bet mana sieva, ļoti mīl "klausīties" TV un šad tad uzmest aci, jo tā nu sanaācis, ka gatavojam paši.......Man arī nekas nav pretī aci uzmest. .Radio arī nav slikta lieta, ar pulksteni, lai laikā darbā tiek.

Re: Slēdža augstums
Autors: nu tā (178.16.22.---)
Datums: 03/01/2014 22:28

Turpinot par virtuves rozetēm - es jau iepriekš papētīju citur webā, un secinājums bija, ka cilvēki dara ļoti dažādi - tai skaitā, liek rozetes augšpusē, t.i., tieši zem augšējiem skapīšiem. Vēl redzēju ļoti daudz bilžu, kur nenovēroju nevienu rozeti. :) Bet tas tā, ne par tēmu. Galu galā, nolēmām darīt tāpat, kā te tika ieteikts - saurbām 20 cm virs virsmas. Vēl jau nezinu, vai būs gana ērti.

Re: Slēdža augstums
Autors: soseds2 (178.16.22.---)
Datums: 03/01/2014 23:23

Cik esmu bijis dažādos objektos uz nodošanām, visur virtuvēs rozetes gandrīz virs virsmas.

Re: Slēdža augstums
Autors: aaaa (178.16.22.---)
Datums: 03/01/2014 23:33

Es teiktu, nav ērtāka izvietojuma par skandināvu virtuvēm - un viņi rozetes uz sienām neliek, bet zem skapīšiem - to apakšpusē. Tur vispār viss ir ļoti kolosāli izdomāts. Piemēram - virtuves virsma ir 90 cm no grīdas, bet skapīša apakša ne augstāk par 50cm virs darba virsmas. Pie mums tā neliek gandrīz neviens - man arī likās ļoti zemu, lai gan pats esmu lietojis svensonu virtuves un visi tās atzīst par superīgi ērtām...un ļoti zrja, tagad saprotu kāpēc. Divriteni tiešām nevajag izgudrot - jāseko jau pārbaudītām vērtībām. Tāpat kā nosūcēju neliek vairāk kā 60cm virs plīts un pacelt no grīdas mēģina nevis cepeškrāsni (nonsenss), bet gan trauku mašīnu, lai nav jālocās visu laiku (cepeškrāsns/traucenes lietošanas attiecība vismaz 1:100).
[www.byggahus.se]

Re: Slēdža augstums
Autors: sleepnis* (178.16.22.---)
Datums: 03/01/2014 23:41

Vēl noderīga lieta virtuvē ir vairākas rozetes ar slēdžiem. Jo nezkapēc piemēram, nevienai sendviču pannai vai vafeļu pannai neesmu redzējis slēdzi. Un tas ir baigi čakarīgi to katru reizi raut ārā.

Re: Slēdža augstums
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 03/01/2014 23:55

Ja zviedri ir skandināvi, tad ir arī rozetes tā kā pie mums. Kā piemēram te: [www.dinbyggare.se]

Re: Slēdža augstums
Autors: Eziss (178.16.22.---)
Datums: 07/01/2014 19:07

Salieciet šo un to uz darba virsmas. Un tagad sāciet manipulēt ar kontakt ligzdām un kontakt dakšiņām. Būs ļoti ērti visu pārbīdīt un cilāt, jo netiek klāt kontaktligzdām. Diezgan murgaina dizaina ideja, der tukšai virtuvei. Vispār izlietne būtu jāpārceļ uz kādu blakus telpu, pilnīgai harmonijai.

Re: Slēdža augstums
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 07/01/2014 19:20

Eziss, nu ir cilvēki, kam patīk tukšas virtuves ;) Mums tipiski virtuvē uz virsmas ir tējkanna, dzeramā ūdens filtrs un glāze, neko vairāk uz virsmas nevajag. Gan izskatās labi, gan kopt vieglāk, gan arī vairāk vietas gatavošanai.

Izlietni tik tuvu sienai (kā tai bildē) gan diez vai liktu. Prasās tomēr, lai varētu vienā pusē sakrāmēt netīros traukus, otrā pusē - tīros, tikko izmazgātos. Tas, protams, ja traukus mazgā izlietnē ;)



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 07/01/2014 19:20, labojis binary.

Re: Slēdža augstums
Autors: aaaa (178.16.22.---)
Datums: 07/01/2014 20:18

Zinot praktiskos svensonus, ar garantiju varu teikt, ka tādas virtuves pie viņiem ar uguni nesameklēsi. Parasti pat miljonus vērtās villās pie viņiem ir funkcionāla armijas stila virtuve ar baltām flīzēm un koka darbavirsmu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **  **    **  **    **  ********  
 **    **    **  **    **  **    **  **   **     ** 
 **    **     ****      ****      ****    **     ** 
 **    **      **        **        **     ********  
 *********     **        **        **     **        
       **      **        **        **     **        
       **      **        **        **     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727