UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Aizvērējs ugunsdrošajām durvīm
Autors: Arturs1987 (178.16.22.---)
Datums: 18/03/2014 21:23

Labdien!
Man tāmē ir ugunsdrošās durvis. Durvis uzmontējām. Būvuzraugs pieprasa aizvērējus -
[www.eamf.lv]
Jautājums - vai LBN'ā ir atruna par to, ka ugunsdrošās durvis obligāti jāmontē ar aizvērēja mehānismu?
Man tāmē ir durvis, aizvērējs tur nav minēts, loģiski, ka aizvērējus montēt es negribu.
Paldies!

Re: Aizvērējs ugunsdrošajām durvīm
Autors: jtdesign (178.16.22.---)
Datums: 19/03/2014 14:47

90. Ātriju norobežojošās konstrukcijās izvietotās durvis aprīko ar pašaizvēršanās mehānismiem.

147. Evakuācijas izejās durvis:

147.4. ir aprīkotas ar pašaizvēršanās mehānismu, izņemot dzīvokļu durvis.

148. Ugunsdrošas divviru durvis aprīko ar pašaizvēršanās mehānismiem, kuri secīgi aizver durvju vērtnes.

153. Ja būves ugunsdrošajās konstrukcijās izbūvētām durvīm atbilstoši lietošanas veidam vai tehnoloģijas prasībām jābūt atvērtā stāvoklī, paredz automātiskas ierīces, kas ugunsgrēka gadījumā nodrošina durvju aizvēršanos pēc signāla saņemšanas no automātiskajām ugunsaizsardzības sistēmām.

155. Ugunsdrošās durvis, kas izbūvētas ugunsdrošās būvkonstrukcijās (izņemot tehnisko telpu durvis un dzīvokļu durvis) aprīko ar pašaizvēršanās mehānismu.

LBN 201-10



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **     **  ********  
  **   **   **     **   **   **   ***   ***  **     ** 
   ** **    **     **    ** **    **** ****  **     ** 
    ***     ********      ***     ** *** **  ********  
   ** **    **           ** **    **     **  **        
  **   **   **          **   **   **     **  **        
 **     **  **         **     **  **     **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727