UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

T-veida parsedzes paneli
Autors: xkile (81.198.222.---)
Datums: 03/11/2005 05:48

Vai uz T-veida paarsedzes paneliem drikst liet armetu betona gridu apmeram 8cm biezumaa , ja nevar tad cik butu velamaas stutes apakshaa un kur pareizaak butu taas izvietot ?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   ********  ********  **     ** 
       **  **     **     **     **    **  **     ** 
       **  **     **     **         **    **     ** 
       **  ********      **        **     **     ** 
 **    **  **     **     **       **       **   **  
 **    **  **     **     **       **        ** **   
  ******   ********      **       **         ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.