UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: vai ir verts pirkt 4x dargaku laminatu ?
Autors: zigmars (178.16.22.---)
Datums: 08/05/2014 20:17

Dzīvojamās telpās Jūs par izturību uztraucaties? Ar tankiem brauksiet?

Re: vai ir verts pirkt 4x dargaku laminatu ?
Autors: Zodčijs (178.16.22.---)
Datums: 08/05/2014 20:40

Ja laulene ar mīklas rulli netrāpīs, kur paredzēts - tas var nokrist uz grīdas...tāda apmēram tā filozofija...
Arī tankus kādreiz kājās velk - bet tur nav problēma - zoles parasti mīkstās....

Re: vai ir verts pirkt 4x dargaku laminatu ?
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 09/05/2014 11:05

Ja atmiņa neviļ, māsai dzīvoklī savulaik bija padārgs lamināts ieklāts, kaut kas no tumšajiem toņiem. Kamēr pa mājām tikai paši ar savu kaķi, tikmēr viss OK, bet kā atbrauc ciemos kāds palielāks suns, tā švīkas paliek. Un jā, zigmar, tas bija dzīvojamajās telpās ;)

Re: vai ir verts pirkt 4x dargaku laminatu ?
Autors: Terminators (178.16.22.---)
Datums: 11/05/2014 23:39

Būtu ātrāk uzzinājis par Jankouza piedāvātajām iespējām gan jau būtu ielicis īstu koku....

Tomēr arī par šo lamiātu nenožēloju, jau ir ieklāts. Izrādās, ka reālu atšķirību starp lētu un dārgu laminātu var skaidri saskatīt nevis turot vienu dēlīti rokā, bet apskatot lielu telpu. Ja es nezinātu, ka tas ir lamināts mani varētu piemānīt, ka tā ir dēļu grīda, gan uz skatu, gan tausti.
Man otrā dzīvoklī ir vidējas klases lamināts, atšķirība izskatā ir milzīga - pilnīgi savādāk atstaro gaismu, pilnīgi savādāka faktūra. Ja paņem rokā tikai vienkārši abus dēlīšu, liekas ļoti līdzīgi.
Ja man tagad kāds prasītu vai ir vērts maksāt 3x-4x par labu laminātu (pie nosacījuma, ja gribas lamiātu), es noteikti teiktu - jā.
Ja var atļauties īstu koku un ir enerģija viņu pēc tam kopt, tad koks protams ir koks, tas ir pāri jeb kam mākslīgam.

Re: vai ir verts pirkt 4x dargaku laminatu ?
Autors: E (178.16.22.---)
Datums: 12/05/2014 10:10

Manā skatījumā gaišajam laminātam ir daudzmaz vienalga, jo švīkas nav redzamas (atkarīgs protams no tekstūras). Bet nu tumšajiem toņiem es ņemtu izturīgāku.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **     **  **    ** 
  **   **   **     **  **     **  **     **  ***   ** 
   ** **    **     **  **     **  **     **  ****  ** 
    ***     **     **  **     **  *********  ** ** ** 
   ** **    **     **  **     **  **     **  **  **** 
  **   **   **     **  **     **  **     **  **   *** 
 **     **  ********    *******   **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727