UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: MarisT (81.198.71.---)
Datums: 18/07/2014 14:47

Uztaisīju virtuves galda virsmu ... specifiska recepte ... bet nu izdevās!
[www.bildites.lv]

Nopulēju sākot ar 80-3000 Diamond ripām ... viss sanāca, gludi smuki, ieliku jau paredzētā vietā.

tagad sūcinu ar 2-3 kārtām Vi.POC cietinātāju ...

Nožūstot virsmai pazūd spīdums! Gribu lai spīd kaut mazliet (bildē ir mitra, jo tiko uzklāts cietinātājs) .. nožūst un nav vairs cik spīdīga!

Pēc cietinātāja kaut kā jāaizsargā no bietēm, vīna, citrona un tamlīdzīgu krāsu un skābju ietekmes! Atradu latvijā ir C2 Colors speciāli līdzekļi .. nopērkami pa 1L ... paradzēti 20kvm ... bet izmaksā ap 90 EUR ... fack biki dārgi ... ieteiksiet kādu alternatīvu? Varbūt kāds ir pircis ... un palicis pāri un arī nauda iesaldēta ... nopirkšu 200ml

Kāds ir lietojis bišu vasku? Ekovasku mašīnām? Ir kāda bilde redzma kā izskatās? Vai krāsainā pārtika neatstāj kādus pleķus ?

Pateikšos par pieredzi/padomu! Gribu vēl otro virsmas daļu ar izlietni taisīt ... bet nesāku kamēr ar šo nav pārbaudīts viss gala rezultāts!

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: manparchu (178.16.22.---)
Datums: 18/07/2014 15:06

Ļoti glīti! Apsveicu!
Pirms pusotra gada izlēju virtuves virsmu. Pēc nopulēšanas pārklāju ar Mapecrete Stain Protection. Reku, apraksts: [www.velvemst.lv]

Oriģinālais tilpums ir milzīgs, lasi – dārgi, pat neatceros cik. Bet izdevās sarunāt, ka man atlēja 0,5 litrus. Virsma pulēta līdz 3000. numuram. Pēc apstrādes ar Stain Protect vizuāli virsmas spīdums nav mainījies. Virsmas apstrādei vajag niecīgu daudzumu. Mapei iesaka ik palaikam atjaunot aizsargpārklājumu. Pagaidām neesmu šo procedūru veicis.

Ziņkāre, kamdēļ piesūcināji virsmu ar pieminēto Vi.POC? Un kas tas vispār ir?

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: MarisT (178.16.22.---)
Datums: 18/07/2014 15:16

Paldies! ļoti centos :)
Vi.POC ir betonas virsmas cietinātājs ... vienīgais ko varēju atrast te apkārt veikalos (Liepājā).

par .... www.velvemst.lv jā es zinu ka viņiem kaut kas ir ... bet 20l apjomos ... es no viņiem sarunāju MATEPLAST-NS20 piedevu portland baltajam cementam, atlēja man 10kg! 3kg tik vajadzēja .. bet nu ja izlietni taisīšu tad jau būs ok! :)

Sūdīgi ka esmu Liepājā .... tas visu sarežģī velvemst jau varbūt man ar atlietu mazapjomā, bet jādomā atkal kas savāktu, atvestu utml!

Tev nav palicis pāri? Cik izmaksāja 0.5l? Ja atlikumu nedomā lietot un tas lietošanai ir derīgs es varētu nopirkt!

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 18/07/2014 20:12

Cietinātājs manuprāt bija jāliek pie 200 numura un uz augšu, jo tad kad pabeigts, tad tik ļoti liela nozīme nebūs.

Vasks īsti nenostrādās. Eko auto vasks ir ok. Tas mapei izskatās arī laba lieta.

Bet izskatās tik un tā glīti.

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 18/07/2014 22:36

Mazliet patinu filmu atpakaļ.
Cietinātājs iet pirms gala pulēšanas, kā jau rakstīju kaut kur pēc 120-200.
Pēc tam poru aizvērējs - 2 pieejas laka vai nelaka. Šeit abos gadījumos runāts tiek par nelaku - mapei un autovasks utml būs nelakas. Vaskot varētu vajadzēt pēc kāda laika kad pašam šķiet vajadzīgi. par mapei neko nezinu.
Pleķi - nelaku variantā visos gadījumos pleķi var parādīties - konkrēti no skābes, kafijas. Tur nav variantu 15 minūšu laikā jānoslauka - tas ir nelakas mīnuss. Pluss savukārt ir tāds, ka lakas variantā nebūs pulējuma efekta, jo lakas faktūra būs rupjāka par 800 jau kaut kur un laka pēc laika saskrāpējas un jātaisa pa jaunam un bez variantiem tāpat kā iesākts laka.
Šajā gadījumā pirms vaskot es ieteiktu vēlreiz nobraukt ar pēdējo numuru matējuma novākšanai pēc cietinātāja.

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: MarisT (178.16.22.---)
Datums: 18/07/2014 22:50

Paldies Vilni par info!

To ka cietinātāju vajadzēja pirms 400-800-1500-3000 nezināju gan!

Ir tāds CHENG Concrete counter top Sealer ... it kā 28 USD par 500ml .. uz manu virsmu pietiktu ... tur it kā panāk tik tālu, ka tas neko nesūc iekšā ... lai gan kas zin kā ir praksē ...

Tā kā esmu no liepājas, tad grūti te ko dabūt ... Rīgā ar esmu reti :( ...

hmm aizdomājos par to auto vasku nezinu neko īsti par to .... a kā būs ja kaut ko karstu uzliks, piemēram tiko vārītus kartupeļus/makaronus grāpī vai cepešpannu no cepeškrāsns ... neieceps neko iekšā tajā vaska klājumā .... varbūt ieteiksi kā to labāk uzklāt ? :)

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 18/07/2014 23:16

Nav runa par sūkšanu, runa par reakciju, kuru var apturēt tikai pilnīgs pārklājums t.i. laka.

Chengs skaitās viens no pionieriem un attiecīgi izveidojis tur savu biznesiņu ar savu trademark. :) Gan jau ka ir ok, bet vai vajag?

Auto eco vasks ir ok - uzliku un neko tur nesaudzēju īpaši. Cik nu viņš tur eko vai kāds, bet sastāvdaļas nav kā ķīmiskajam autovaskam. Liku tā kā rakstīts uz pudeles. :)

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: manparchu (178.16.22.---)
Datums: 21/07/2014 13:15

MāriT, iemet kādu kontaktu. Varu padalīties ar Stain Protection atlikumu. Formāli termiņš beidzies pirms kāda pusgada, brīvdienās notestēju uz tīra betona – strādā. Vēl ir superplastifikators un pretrukuma piedeva (SRA un SXN) līdzīgi atlikumi ar notecējušu termiņu. Tos gan nav iespēju notestēt, neko nebetonēju šobrīd.

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: Bacardi (178.16.22.---)
Datums: 21/07/2014 22:07

Negribās taisīt jaunu topicu, bet ja jau runa iet par betonu - ar ko labāk apstrādāt betona grīdu (Estrich) kurtuves telpā, flīzes negribās likt.

Re: Betona virsma ... japanāk spīdums un aizsardzība pret skābēm (vins, citrons, bietes )....
Autors: piča (178.16.22.---)
Datums: 22/07/2014 10:03

kāpēc ar kaut ko jāapstrādā? Atstāj kā ir. Ja gribas spīzdīgu - nopulē.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **  ********  **     **  **      ** 
 **    **  **  **  **  **        **     **  **  **  ** 
     **    **  **  **  **        **     **  **  **  ** 
    **     **  **  **  ******    **     **  **  **  ** 
   **      **  **  **  **         **   **   **  **  ** 
   **      **  **  **  **          ** **    **  **  ** 
   **       ***  ***   **           ***      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727