UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Meklēju labu būvinženieri!
Autors: adza (---.dza.lv)
Datums: 26/11/2005 01:17

Vai kāds man nevarētu ieteikt labu būvinženieri,kurš varētu veikt četrstāvu ēkas tehnisko apsekošanu,kā arī apreiķinus kādi darbi jāveic ,lai minētajai ēkai varētu piebūvēt trīs stāvus!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******    ******   ********  **     ** 
 **     **  **     **  **    **  **        **     ** 
 **     **  **     **  **        **        **     ** 
 ********    ********  **        ******    **     ** 
 **                **  **        **         **   **  
 **         **     **  **    **  **          ** **   
 **          *******    ******   ********     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.