UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

TexoBlock
Autors: ulvixx (178.16.22.---)
Datums: 20/10/2014 19:58

Man īsti nav skaidrs par texblock grand plus. Kā viņiem aizpilda vertikālās šuves ar līmi? Vai arī tam blokam nav paradzēts aizpildīt.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **    **  ********   **     **  ********  
 **    **   **  **   **     **  ***   ***  **     ** 
 **          ****    **     **  **** ****  **     ** 
 **           **     **     **  ** *** **  **     ** 
 **           **     **     **  **     **  **     ** 
 **    **     **     **     **  **     **  **     ** 
  ******      **     ********   **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.