UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: Arturs1987 (178.16.22.---)
Datums: 13/02/2015 11:22

Nu ir Februāris.
Aizgāju.
Pateica, atnāc Martā.

Kur var nopirt AK47 ?

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: u.willow (178.16.22.---)
Datums: 23/02/2015 11:10

Šodien zvanīju uz būvinženieru savienību. Joprojām viss miglā tīts. Teica, lai uzzvanu marta otrās nedēļas beigās.

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 23/02/2015 11:21

19 panta (1.1) Energoapgādes komersantam ir pienākums saskaņot ar zemes īpašnieku jaunu energoapgādes objektu ierīkošanas nosacījumus, kā arī tiesības saskaņošanas procedūru aizstāt ar zemes īpašnieka informēšanu gadījumos, ja zeme tiek izmantota jaunu energoapgādes komersanta objektu — iekārtu, ierīču, ietaišu, tīklu, līniju un to piederumu ierīkošanai, ja ir iestājies vismaz viens no šādiem nosacījumiem:
1) energoapgādes komersanta objekta ierīkošana paredzēta vietējās pašvaldības teritorijas plānojumā vai detālplānojumā;
2) energoapgādes komersanta objekts tiek ierīkots sarkano līniju, publiski lietojamās ielas, tāda ceļa robežās, kam nav noteiktas sarkanās līnijas, vai esošās aizsargjoslas robežās;
3) vietējā pašvaldība atzinusi, ka sabiedrības interesēs jauna energoapgādes komersanta objekta ierīkošana vai esošā objekta vai tā daļas izmantošana nav iespējama bez šīs zemes izmantošanas;
31) energoapgādes komersanta objekts tiek ierīkots esošajā energoapgādes komersanta objekta aizsargjoslā un pēc tā ierīkošanas aizsargjoslas platums palielinās ne vairāk kā par 10 procentiem, ievērojot, ka šajā punktā noteiktajā kārtībā aizsargjoslu var palielināt ne vairāk kā vienu reizi;
32) ierīkojamam energoapgādes komersanta objektam ir noteikts nacionālo interešu objekta statuss un ir veikts ietekmes uz vidi novērtējums;
4) citos likumos noteiktajos gadījumos.

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 23/02/2015 11:23

Piedodiet, ne tur iekrita...Kā dzēst?

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: Pavels.O (178.16.22.---)
Datums: 23/02/2015 11:28

Blakus "ziņot par šo ..." ir neredzama podziņa labot, spied un izdzēs

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 23/02/2015 11:34

Man neviena"neredzama podziņa" neparādās. tikai uzraksts "ziņot par šo ziņu" un ievadāms teksta laukums. Paskaidrojiet tuvāk, jo ik pa laikam tā gadās...........

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 23/02/2015 11:42

Laikam neredzamā podziņa ir starp .Citēt šo ziņu. un .Sekot šai tēmai. nevis "ziņot par..."? Ja jā, tad kā tomēr dzēst, jo tur dzēšanu neatrodu.....Un pie reizes , laikam var arī labot?

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 23/02/2015 11:49

Necepies ... tapat pacmit cilveki defaulta seit apgrozas un saprot no kura temata sis ir ;)

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: u.willow (85.10.211.---)
Datums: 16/03/2015 11:25

No LBS mājas lapas (raksts 06.03.2015):
Tie būvspeciālisti, kuriem būvprakses sertifikāts jau ir un tam nav beidzies derīguma termiņš, var neuztraukties, jo Jūs esat reģistrēti Ekonomikas ministrijas Būvspeciālistu reģistrā. Tiem būvspeciālistiem, kuriem sertifikāta derīguma termiņš beidzās līdz š.g. 1.martm, LBS BSSI bija tiesīga pagarināt tā darbības termiņu pēc iepriekšējās kārtības, taču kā būs turpmāk, pagaidām nezinām. Droši vien, līdz deleģējuma līguma apstiprināšanai, saņemsim atļauju turpināt būvprakses sertifikātu derīguma aktualizēšanu tāpat kā iepriekš. Taču tiem būvspeciālistiem, kuri vēlas iegūt būvprakses sertifikātu, vēl nāksies pagaidīt. Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamentā mūs informēja, ka problēma tiks atrisināta viena mēneša laikā. Ar nepacietību gaidām.
Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka sertifikācijas procedūru tiešām varēsim uzsākt jau aprīlī. Tikko saņemsim atļauju, informācija nekavējoties tiks ievietota LBS mājas lapā, norādot tuvāko sertifikācijas datumu.

Re: Būvdarbu vadītāja sertifikāts
Autors: Arturs1987 (85.10.211.---)
Datums: 23/03/2015 12:34

Šodien biju vēl aizgājis ciemos. Pateica, ka deleģējuma līgums no ministrijas būs kārtībā tuvākās nedēļas laikā un sertifikācijas procedūru norise varētu atsākties jau ap šī gada 15. aprīli.

Runājot par 3 gadu pieredzi, saņēmu ļoti nepatīkamu ziņu. Man ir pirmā līmeņa augstākā profesionālā izglītība. Tad, kad es izņēmu un reģistrēju savu būvspeciālista būvprakses uzskaites žurnālu (zaļā grāmatiņa), 2013. gada 23. maijā, mani informēja, ka ar manu izglītības līmeni man ir nepieciešama 3 gadu prakse, lai iegūtu sertifikātu. Tagad, pēc jaunā likuma, ir nepieciešama 5 gadu prakse.
Absurds. Iedomājieties - es aizgāju, izņēmu grāmatiņu, man pateica sakrāj 3 gadu pieredzi. Es pieredzi sakrāju, atnācu un man pateica zini, kamēr tu 3 gadus krāji pieredzi, mēs izdomājām, ka pieredzei jābūt 5 gadiem, atnāc vēl pēc 2 gadiem.
Vai kādam lūdzu ir informācija, vai eksistē kaut kādi pārejas noteikumi? Ir sajūta, ka esmu uzmests.
Savu sertifikācijas procedūru, kas sevī ietver pieredzes uzkrāšanu es taču uzsāku tad, kad likums noteica 3 gadus. Tas ir līdzīgi kā ja es braucu pa ceļu ar 70km/h, mani aptur un pasaka, ka man ir jāmaksā sods, jo kamēr es braucu, ir iesprausta cita zīme, kas nosaka, ka te jābrauc ar 50km/h
Absurds.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   ******         **  ********   **     ** 
 **  **  **  **    **        **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **              **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **              **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **    **  **     **   **   **  
 **  **  **  **    **  **    **  **     **    ** **   
  ***  ***    ******    ******   ********      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727