UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: zigmars (178.16.22.---)
Datums: 18/01/2015 22:26

Māris:
Robežplānā ir aizsargjosla kabeļiem un skapim.
Ūdeni saņem apmēram 50 mājas. Nekašķēties esam mēģinājuši, bet parasti tā atbilde " Idi ti na....uj"
Ar visiem patērētajiem toč netaisos tikties/runāties, jo manos plānos nav nodarboties ar ciema ūdenssaimniecību. Tīkli nav labākajā stāvoklī un uzņemties ūdens piegādi ir baigais risks.

Pēc nesekmīgajiem kontaktiem ar to vīreli esmu nolēmis rīkoties tā, ka liedzu viņam piekļuvi tam skapim un tornim.

Jautājums paliek - Vai man jāļauj elektrības skapja īpašniekam brīvi vazāties pa manu zemi? Vai tikai saskaņojot ar mani.
Un ja uz manas zemes ir tas tornis (juridiski nav) vai tas ir mans?

:)

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: ETT (178.16.22.---)
Datums: 19/01/2015 00:02

Civillikums
417. Manta, kas paliek pēc juridisku personu izbeigšanās, izņemot peļņas sabiedrības, pielīdzināma bezmantinieku mantai un piekrīt valstij, ja likums, viņu dibināšanas akts vai statūti nenosaka citādi.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: rbm (178.16.22.---)
Datums: 19/01/2015 00:29

Izklausās pēc kāda dārzu kooperatīva. tiem parasti krievu laikos buvēta udenssaimniecība - tornis+urbums+tīkls vasarniekiem. Tornis parasti darbojas tikai pa vasaru.
Šiem ar garantiju ir papīri un tikko kautko "salauzīsi" tā būus tev pretenzijas un ar visiem papīriem nāks virsū.

P.S. Mums te pagastā izsolīja bankrotējoša attīstītāja 2005.gadā būvēto ielu. Iela pēc papīriem ir bez apgrūtinājumiem. Ielu no maksātnespējas administratora nopirka pagasta ūdenskantoris; uzmērīja gan savus tīklus gan centralizētos apkures tīklus kas iet zem ielas. Tad gāja pie privātā apkures kantora prasīt dalīties ar peļņu, jo tas redz izmantojot "ūdenskantora siltumtīklus" - apkures kantoris protams to pasūtīja irst... jo izvilka 2008.gada grāmatvedības dokumentus kur tas no attīstītāja tos tīklus ir atpircis.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: zigmars (178.16.22.---)
Datums: 19/01/2015 07:15

Nu nav papīri. Ja būtu sen jau tas krievs būtu plātījies.
Ja jau būtu tie papīri tad man būtu vieglak - zinātu pie kā vērsties ar pretenzijām.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: elektriķis Māris (178.16.22.---)
Datums: 19/01/2015 16:36

brīvi vazāties vari neļaut, bet tev ir jābūt koridoram-taciņai, lai viņš var nokļūt pie tās kastes, koridora-taciņas sākumā vari uzlikt sarga būdu un katru reizi, kad šis nāk, prasīt papīrus,lai uzrāda, ka ir īpašnieks. Tad vēl vari šim prasīt ko viņš no tā skapja nobaro un vai viņam ir papīrs no ūdenstorņa īpašnieka, par to, ka viņš to torni baro. Sliktākais scenārijs ko varu iedomāties, ja visiem par to torni ir PO, tad tā bojājuma gadījumā var tikt bojāts tavs īpašums - uzkrist virsū, apliet ar ūdeni, uzsaldēt lāsteku ziemā.


Par ūdens torņa juridisko statusu man nav kompetences.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: Uldis_s (178.16.22.---)
Datums: 19/01/2015 18:07

Aizej uz Latvenergo ar savu zemesgrāmatu un robežu plānu, un uzprasi ar ko, un uz kādu īpašumu apliecinošu dokumentu pamata viņi noslēguši elektroenerģijas piegādes līgumu skapim. Ar to personu tad arī tālāk runājies, rakstveidā.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: zigmars (178.16.22.---)
Datums: 19/01/2015 18:50

Tur jau tā sāpe, ka reizes divas mēnesī tas tornis gāžās pāri. Mans īpašums ir blakus un tiek bojāti apstādījumi. Iedomājies kāds skats ir ja salā visu nakti gāžas ūdens

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 19/01/2015 20:26

Nu dabūsi Tu laist klāt tam tornim un būdai cilvēkus. Tā tas iegājies noteikti desmitiem gadu un vietējas "parašas" neizmainīsi. Drīzak vajag visu sakārtot, tā lai tas tornis nelīst pāri. Tur kārtīgm elektriķim stundas darbs. Vajag noskaidrot, kāds sūknis akā. Ja vēl no krievulaikiem, par ko gan saubos), tad tas ilgi nevilks un vajadzēs jaunu. Tad liek moderno sūkni ar elektroniku un mazu izplešanās trauku. Nekādu torni nevajag un vari varēsi to nodot lūsņos. Lai gan tormi sagriest esot dārgi un nekads baigais bizness nesanāks. Vajag iet uz pašvaldību, runāt ar vietējiem cilvēkie un kārtot tās lietas. Tici man, ar sētas uzlikšanu vai dokumentu prasīšanu problēma neatrisināsies. Vispratīgāk būtu, lai urbumu pārņem vietējais pašvaldības komunālais dienests.Es vismaz darītu tā.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: Mx (85.10.211.---)
Datums: 04/06/2015 15:57

Ir zeme laukos, ir jauns elekroskapis ar pievadu, ar skaitītaju iekšā (3f 16A). Kas jādara, lai pieslēgtu rozeti, jo ēku nekādu vēl nav? Vajadzīgs kāds projekts vai kas? Zinu, ka te daudzi tam gājuši cauri, lūdzu apgaismojiet.

Re: Elektrības pieslēgums.
Autors: he (85.10.211.---)
Datums: 04/06/2015 23:20

nopērc āra 3F rozeti, iespraud blakus skapim dēli zemē pie kura piestiprināt to rozeti, un attiecīga resnuma kabeli, tā lai var izlocīt no skapja līdz rozetei. Un Sadales Tīkliem raksti kaut kādu tur standarta iesniegumu, ka jātaisa jauns pieslēgums (piezvani uz viņu palīdzības tālruni, gan jau pastāstīs). Tad vēl kaut kāds tur akts bija jāparaksta, ka vissar "rozeti un kabeli" bumbās. Tas bija tā pirms 3 gadiem.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **    **  **      **  **              ** 
       **  ***   **  **  **  **  **              ** 
       **  ****  **  **  **  **  **              ** 
       **  ** ** **  **  **  **  **              ** 
 **    **  **  ****  **  **  **  **        **    ** 
 **    **  **   ***  **  **  **  **        **    ** 
  ******   **    **   ***  ***   ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727