UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Gatavo betona stabu betonēšana
Autors: parks2007 (85.10.211.---)
Datums: 21/08/2015 23:30

Kā pareizi notiek betona stabu betonēšana,ja sasalšanas dziļums (bedre,kurā jābetonē)ir 90-100cm,bet stabam zemē liekamā daļa ir tikai 65cm?

Re: Gatavo betona stabu betonēšana
Autors: parks2007 (85.10.211.---)
Datums: 25/08/2015 13:25

Tiešām neviens nav montējis šādus stabus?

Re: Gatavo betona stabu betonēšana
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (85.10.211.---)
Datums: 25/08/2015 19:42

Ja mēs katram stabam būvēsim pamatu, lai to neizcilātu - tad.... sen visi stabi būtu izgāzušies. Izcilājuma problēma būtiska dzīvojamām un sabiedriskajām ēkam, bet vārtu stabiem !!!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********  **    **  **    ** 
 **    **  **     **  **        ***   **  ***   ** 
     **    **     **  **        ****  **  ****  ** 
    **     **     **  ******    ** ** **  ** ** ** 
   **       **   **   **        **  ****  **  **** 
   **        ** **    **        **   ***  **   *** 
   **         ***     ********  **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.