UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Konflikts ar pašvaldību
Autors: zigmars (85.10.211.---)
Datums: 09/10/2015 07:01

Laba diena visiem.
Lieta sekojoša - pašvaldība kļūdījusies ar izpratni par sarkano sarkano līniju dabā un izzāģējusi vairākus kokus manā īpašumā. Kā var novērtēt nodarītos zaudējumus? Vai jāsauc mežzinis?
Paldies.

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: Rakaris (85.10.211.---)
Datums: 09/10/2015 08:33

Nevar ar pašvaldību sarunāt, ka tos nozāģētos kokus atdod Tev?

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: jtdesign (85.10.211.---)
Datums: 09/10/2015 12:30

Sarkanā līnija vai nu ir vai nav, ar izpratni tam nav nekāda sakara.

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: protuprotu (85.10.211.---)
Datums: 09/10/2015 20:42

Mežzinis jāizsauc. Ja viņš atbrauks pats, uzliks Tev sodu par nelikumīgu koka nozāģēšanu.

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: zigmars (85.10.211.---)
Datums: 09/10/2015 22:39

Rakaris Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nevar ar pašvaldību sarunāt, ka tos
> nozāģētos kokus atdod Tev?


Tur jau tā sāpe, ka vācu sev tos nozāģētos kokus a pašvaldības pārstāvis izsauca muņikus un nācās vēl man rakstīt paskaidrojumu par to, ka ar ko es te nodarbojos. Čut ne sašņorēja mani.

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: zigmars (85.10.211.---)
Datums: 09/10/2015 22:47

jtdesign Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sarkanā līnija vai nu ir vai nav, ar izpratni
> tam nav nekāda sakara.


Sarkanā līnija ir, bet pašvaldības pārstāvis ir kļūdījies par diviem metriem man pa sliktu.
Un arī aizsargjoslu likumā ir teikts, ka mani jāinformē 2 nedēļas iepriekš par darbiem sarkano līniju robežās.

A kā nez ir (no likuma nesapratu) - ja koks ir sarkanās līnijas robežās, tas pieder man vai sarkanās līnijas lietotājam/pašvaldībai?

Sāpe ir pa to, ka atbrauc viens krāns no pašvaldības, brauc augumā ar tekstu "tu pret pašvaldību nelecies" un galu galā izsauc municipāļus. A koki nozāģēti ta ārpus sarkanās līnijas. Tipa - tu te peška a mēs karaļi. Tāda sajūta, ka pašvaldībnieks sev malciņu bija noskatījis bet es šim nocēlu SAVUS 3 bērzus. Sviests!

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: ETT (85.10.211.---)
Datums: 10/10/2015 01:40

No sākuma jāsaceļ škandāls visos iespējamos masu informācijas līdzekļos - interneta portālos, blogos, tviterī, draugos un visur citur, kur tik iespējams, jo lai ar arī būtu 'Tev taisnība, kamēr nebūs vispārēja spiediena, un muļķu izcelšana atklātībā, būsi bez vainas vainīgais. Ja ir nozāģēti koki, iesaku paņemt palīgā kādus zaļos - viņiem patīk atrakcijas,tviņi var pieķēdēties pat pie celmiem un novest pašvaldību līdz pašlikvidācijai :)

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 10/10/2015 08:42

Pirmkārt, ir 100% jāpārliecinās par to kādas ir robežas, jo nereti īpašnieki īsti nezin kas ir papīros pēc kuriem vadās iestādes un pārējie. Manā dzīvē ir bijuši vairāki gadījumi, kad viens robežas uzskata tur un tur, bet patiesībā tās ir citur un tad izrādās, ka viss lielais ļembasts kaimiņu un radu vidū ir bijis pa tukšo. Bez vajadzības nav nepieciešams konfliktēt ar pašvaldību, jo tas vienkārši nav nepieciešams.
Domāju, ka sākumā ir legālais ceļš nevis masu mediji, jo priekš kam pašam lieka publicitāte. Pašvaldībai ir vadība, kura varbūt nav lietas kursā par to ko dara viņas apakšnieki. Man domāt, ka ja taisnība ir tavā pusē, tad saziņa ar vadību visu atrisinās. Ja tev ir taisnība un tā nenotiek (par ko šaubos, jo pašvaldības vadībai nav motivācija muļķi laist dēļ tādiem sīkumiem), tad nākamais ir VARAM.
Svarīgi ir arī tas ko municipālā p. savā aktā ir ierakstījusi un kā, jo tev ir jānofiksē konkrēti par kuriem celmiem ir stāsts. Ja to nevar nofiksēt, tad birokrātiskā spiediena ceļā ir pagrūti lietu virzīt un finālā tā tik tiešām var izrādīties neizdevīga pozīcija, ka uzliek sodu par it kā nelikumīgi nocirstiem kokiem.

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: zigmars (85.10.211.---)
Datums: 10/10/2015 09:00

Es vados protams tikai no sava robežplāna. Kļūdīties man praktiski ir neiespējami, jo kā orientieris ir grāvis. Robežplānā sarkanā līnija ir starp ceļu un grāvi. Izgāzti koki ir netikai no ceļa līdz sarkanai līnijai, bet arī joslā no sarkanās līnijas līdz grāvim, gar grāvi un arī daži koki manā grāvja pusē. Vai var būt ka pašvaldībai ir citādāki plāni?

Re: Konflikts ar pašvaldību
Autors: rbm (85.10.211.---)
Datums: 10/10/2015 09:22

Ja grāvis ir meliorācijas vēl jo vairāk valsts nozīmes meliorācijas tīkla, tad priecājies - jo pēc likuma zemes īpašniekam šis grāvis ir jāauztur kārtībā - jātīra, jāpļauj, jāzāģē ārā kokus. tikpat labi varēji saņemt administatīvo aktu par to neuzturēšanu.
skat [likumi.lv] 7.punktu

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **   **   **     **  **   **   ***   *** 
 **     **  **  **    **     **  **  **    **** **** 
 **     **  *****     **     **  *****     ** *** ** 
  **   **   **  **     **   **   **  **    **     ** 
   ** **    **   **     ** **    **   **   **     ** 
    ***     **    **     ***     **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727