UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: pārsedze gāzbotona sienās kļudas sienas būvē!
Autors: Ig (85.10.211.---)
Datums: 29/03/2016 14:38

nu ir arī tādi kas uzskata ke nevajag siltināt vispār 375, es domāju katrs dara pēc iespējām, piemēram pasaīvai mājai sienas kopējais U ir zem 0,1, te būs uz to pusi U=0.12 apm, logu vidējais ir 0,8, kas arī nav slikts rādītājs. man jau liekas ka baigi par siltu nevar būt ..

Re: pārsedze gāzbotona sienās kļudas sienas būvē!
Autors: Hmm (85.10.211.---)
Datums: 29/03/2016 14:55

Pie tiek bieza siltinājumu logs būtu jāiznes siltinājumā :>

Re: pārsedze gāzbotona sienās kļudas sienas būvē!
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 29/03/2016 17:10

Es arī būtu starp tiem celtniekiem,kas pārsedzi būtu montējis līdz ar iekšpusi (no aukstumtilta viedokļa) Loga stiprinājumi jau tāpat sanāk stiprināti pie pārsedzes (loga rāmim jau cauri neurbsi) Šajā sakarā ir pilnīgi vienalga ar ko aizpilda to tukšumu (putuplasts vai vate). Kas tur var vibrēt,ja logam ailes no abām pusēm apstrādātas. Iekšējās ailes apdarei izmanto 2cm putuplastu,ne riģipsi vai biezu apmetumu. 15 cm siltinājums ir OK! Vismaz pēc gadiem nebūs jānožēlo,ka varēja ielikt biezāku. (nav dzirdēts,ka kāds pēc 10 gadu ekspluatācijas būtu žēlojies,ka pa mājai siltinājums pa biezu.....)

Re: pārsedze gāzbotona sienās kļudas sienas būvē!
Autors: Ig (85.10.211.---)
Datums: 29/03/2016 18:59

jā es par to pašu domāju, ka enkuri vienalga stiprinās pie pārsedzes, līdz ar to nav stresa ka augšā nebūs pietiekami stingri vai tamlīdzīgi, vate man liekas vartikali ir vairāk saspiežama kā extrudētais putuplats, tas tāds stabilāks liekas, uz spiedi, kā šajā gadījumā strādās. logu līdz ar ārsienu pēc tam būs visvieglāk nosiltināt, nebūs tur jāgiež gabaliņi un jālipina aplodas daļa, bet vienā laidumā, uzreiz vate nosedz rāmi un viss.

Re: pārsedze gāzbotona sienās kļudas sienas būvē!
Autors: jtdesign (85.10.211.---)
Datums: 29/03/2016 19:08

Man sanāca 0.13, ar 100 mm vati 0.16. LBN prasa 0.18. Tas pīrāgam ar visiem apmetumiem, sietiem un līmēm.

Re: pārsedze gāzbotona sienās kļudas sienas būvē!
Autors: J (85.10.211.---)
Datums: 30/03/2016 09:53

Tā tak lielākā daļa tās pārsedzes arī liek! Ārpusē lai nebūtu aukstumtilts speciāli atstāj vietu putuplastam - ekstrudēto tur galīgi nevajag - pietiek ar parasto EPS 60.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **         **     **  **     **  **     ** 
 **    **   **    **   ***   ***   **   **   **     ** 
 **         **    **   **** ****    ** **    **     ** 
 **   ****  **    **   ** *** **     ***     **     ** 
 **    **   *********  **     **    ** **    **     ** 
 **    **         **   **     **   **   **   **     ** 
  ******          **   **     **  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727