UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Galdniecības īre
Autors: aa54 (85.10.211.---)
Datums: 14/07/2016 20:41

Sveiki!

Interesē vai Rīgā un tās tuvumā kāds piedāvā iznomāt savu galdniecību uz dienu, pareizāk sakot, instrumentus, kas tur atrodas. Pēdējā Dari Pats bija minēts, ka kāds tā dara un ka summa kādi 10eur. Līdz šim tādam variantam neticēju, tikai zināju, ka tāda prakse ASV pastāv. Ir kaut kas tāds dzirdēts?

Re: Galdniecības īre
Autors: Aziris (85.10.211.---)
Datums: 28/07/2016 08:56

Gan jau ka kaut kas tāds varètu pastàvēt.. bet par 10€, nez vai.
Normālā galdniecībā būs ieguldīti daudzi tūkstoši € un pie labakàs gribas zem 100€ būtu nepràts ielaisties, kur nu vēl uzticēt svešam savus aparàtus un instrumentus.
Eksistē darba rīku nomas, bet tie ir būvniecības, ne galdniecības instrumenti.

Re: Galdniecības īre
Autors: Didzisp (85.10.211.---)
Datums: 28/07/2016 09:20

Man pašam darbnīcā ir galvenie galdniecības darbagaldi un tad es, svešā galdniecībā, negribētu darboties ar nepazīstamiem darbagaldiem. Tur parasti ir nianses, kuras kādam jāparāda, kaut vai kā elektrību ieslēgt. Es neticu, ka cilvēks bez priekšzināšanām un zināmas pieredzes tā vienkārši, svešā galdniecībā, varēs uztaisīt teiksim virtuves iekārtu, Ja blakus stāvēs pieredzējis speciālists, tad protams, bet tam spečukam tak gribēsies kautko nopelnīt un ne jau 10 jevrikus dienā. Vārdu sakot, tā ir utopiska ideja, tāpat kā visas smukbildītes žurnālos. Meistari tīros darba apģērbos, nevienas skaidas zemē, viss tik tīrs darbnīcā, kā mājas guļamistabā. Es nevienā galdniecībā neko tādu neesmu dzīvē redzējis, bet žurnāli pilni ar tādām bildēm. Ja nagi niez ko pašam taisit, tad jāpērk attiecīgi instrumenti un jāiekārto sava darbnīca. Es piemēram sāku daudzdzivokļu mājas pagrabā. Ja rokas no pareizās vietas aug, tad vēlāk būs gan sava māja, gan darbnīcas

Re: Galdniecības īre
Autors: binary (85.10.211.---)
Datums: 28/07/2016 09:48

Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es piemēram sāku
> daudzdzivokļu mājas pagrabā. Ja rokas no
> pareizās vietas aug, tad vēlāk būs gan sava
> māja, gan darbnīcas

Man, piemēram, zem daudzdzīvokļu mājām, kurās savulaik īrēju dzīvokļus, bija nevis pagrabi, bet autostāvvietas. Laikam jau rokas no nepareizās vietas auga, ja reiz tādās mājās dzīvokļus īrēju.

Re: Galdniecības īre
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 28/07/2016 11:09

Man arī kaut kā mazliet mulsina tās izīrējamās galdniecības. Ir dzirdēts, ka tādas ir, bet man šķiet, ka tas vairāk bija to krīzes gadu bums, kad vispār nebija nekādu variantu. Vai tagad tā ir? Tomēr kaut kā dīvaini būtu dot svašam rullēt ar jēdzīgiem štrumiem, jo tehnika tomēr specifiska un vairs ne lēta - prasa kaut kādu saudzīgumu. Piemēram negrūst ēvelē neadekvātu materiālu un biezumu. Pēc darba it kā štrums griežas un problēmu it kā nav, bet tai pat laikā kaut kādas padeves resurss jau samazināts ievērojami. Arī ņemt un cīnīties par asmeņu dilumiem un bojājumiem? Tikpat labi arī darba riski - atnāks čalītis un uz frēzes ņems sev bomi vēderā iešaus, uzreizi klāt būs darba inspekcija un baigās problēmas.
Bet nu ja kāds ļauj, tad jau štelle laba.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   **    **  **     **  ******** 
 **     **  **    **  **   **   **     **  **       
 **     **  **        **  **    **     **  **       
 *********  **        *****     **     **  ******   
 **     **  **        **  **    **     **  **       
 **     **  **    **  **   **   **     **  **       
 **     **   ******   **    **   *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727