UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Radiosēta sunim - suņa teritorijas ierobežošanas sistēma
Autors: Buss (195.160.171.---)
Datums: 28/04/2006 18:31

to Suņu mīlis

Es auklītei un sievasmātei nopirku ebay'ā ultraskaņas pīkstuļus suņu atbaidīšanai. Tāda maza kastīte (2 sērkociņkārbu izmērā) ar pogu. Darbības rādiuss līdz 6m. Izskatās ka strādā, jo līdzīgā situācijā kaimiņu rejošais suns aizvācās. Vēl krājumā ir lielāka kārba, kuru esmu paredzējis uzstādīt mājas priekšpusē, lai kaimiņu suns nenāktu pie mūsu vārtiem.

Re: Radiosēta sunim - suņa teritorijas ierobežošanas sistēma
Autors: santa-- (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2014 12:19

Radiosēta darbojas lieliski, suns jau 1 dienas laikā saprata, ko no viņa grib un vairs nekad nav mēginājis bēgt. Uzstādīšana bija vienkārša (lai gan instrukciju precīzi sapratu, tikai izlasot gan latviski, gan angliski). Laba pamācība par suņa dresūru.
[e-dog.lv]

Re: Radiosēta sunim - suņa teritorijas ierobežošanas sistēma
Autors: Didims (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2014 12:58

Man kaimiņam bija suns, kas visu mūžu bija pieradis apkārt staigāt, vietējie jau zināja, kas tas un ka tiešām nekaitīgs, ja tā kuce kādreiz rēja, tas nozīmēja, ka pati ir nobijusies. Kārtības labad kaimiņš ieviesa šito radiosētu, tad nu bija tā, ka vēlme pēc brīvības sunenei bija lielāka nekā nepatīkamās izjūtas un viņa tikpat metās tai sētai pāri un atgriežoties pēc tam regulāri sēdēja sētas ārpusē un gaidīja kamēr kāds ielaidīs, uz iekšu tikt viņu tā radiosēta tiešām aizkavēja.

Re: Radiosēta sunim - suņa teritorijas ierobežošanas sistēma
Autors: Didzisp (178.16.22.---)
Datums: 05/11/2014 17:14

Precīzi tāda pati situācija mana darba kolēģa kaimiņam. Suns ar kaucienu mauc radiosētai cauri un, kad izskraidījies "pa meitām" bēdīgs sēž un gaida, kad saimnieks pārradīsies no darba, sētu atslēgs, lelaidīs iekšā un pabaros. Ja suns ir kādreiz sajutis brīvību, tad radiosēta jau nu to vairāk neierobežos.Vispār, ar cilvēkiem jau nav savādāk :)

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********   **     **  **    ** 
 **     **     **     **     **  **     **  ***   ** 
 **     **     **     **     **  **     **  ****  ** 
 **     **     **     ********   **     **  ** ** ** 
  **   **      **     **         **     **  **  **** 
   ** **       **     **         **     **  **   *** 
    ***        **     **          *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727