UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

granulnieks Toby-17, problēma
Autors: Raimis_22 (85.15.225.---)
Datums: 23/11/2019 15:24

Problēma sekojoša- daudz pelnu un izdedžu. Granulas it kā sadeg gandrīz pilnībā, bet paliek oglītes, kā rezultātā diezgan bieži jātīra. Mēģinu pats sariktēt cau parametriem, bet pagaidām nekas prātīgs nesanāk. Granulas- Inčukalns. Iepriekš bija igauņi A- Pellet- nedaudz bija labāk. Varbūt kādam ir kāds padoms, ar kādiem parametriem padarboties- padeve, ventilators,.....?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  ********  **     ** 
 **    **  ***   ***  **     **  **         **   **  
     **    **** ****  **     **  **          ** **   
    **     ** *** **  *********  ******       ***    
   **      **     **  **     **  **          ** **   
   **      **     **  **     **  **         **   **  
   **      **     **  **     **  **        **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.