UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Kanalizācijas smaka
Autors: IvarsK (77.219.4.---)
Datums: 20/04/2022 14:47

Labdien. Pirms mēneša ievācos jaunajā projektā Rīgā, Krāslavas 30. Viss itkā forši uz ātru aci, bet tiklīdz sāku dzīvot, pamanīju ka līstes no sienām netūrās un nāk nost, ko man pamatoja ka šīs esot tādas līstes kuras vienkārši pieliek. 2 no 3 durvju atdurēm nolauztas jau pirms ievācos, un tas kas tur palicis ar asajiem stūriem ir ne tikai pieskrūvēts bet arī pielīmēts, man netraucē, bet man drīz būs bērns un uztrauc viņa drošība un veselība. Tad vannas istabā visa vannas mala ir atkritusi, mēģinājuši pielīmēt bet tiklīdz uzliku rokas vannai apskates laikā, visa mala atnāca nost, teica ka tur kautkas nepareizi esot un vajagot to vannas sānu apgriezt, bet joprojām nekas tālāk par to, ko vajadzētu darīt, nav aizgājis. Un pati lielākā problēma pašlaik ir vannas istabas smaka kas iziet pa visu dzīvokli, smird pēc sūdiem un katru dienu ir kautkādas skaņas no vannas, pieejot klāt kad tas notiek, liekas ka pa vannu uzies augšā ūdens vai drīzāk sūdi, jo pēc tā tik smird. Es nezinu vai tas ir pieņemami, bet jebkurā gadijumā uztraucos tik vai mazajam tās smakas nav kaitīgas, pārējais nav tik būtisks. Pagaidām neesmu runājis ar mājas atbildīgo, jo sākumā vēlos uzzināt vai vispār tur var ko darīt, un ja tā, tad kā rīkoties, un ja vajadzīgs, pie kurām iestādēm es varētu vērsties? Paldies.

Re: Kanalizācijas smaka
Autors: Jampadracis (212.3.192.---)
Datums: 20/04/2022 15:07

ar sūdiem jātiek galā ne tikai smakas dēļ vien - tas, kas tur par to trubu nāk laukā, tas ir toksisks un var saindēties.

Ir 3 varianti, vienā no tiem pašam jārisina, pārējos divos dodaties pie apsaimniekotāja:

- vai nu traps nav vannai piemontēts.
- vai kāds ir aizbāzis ciet kanalizācijas ventilāciju uz jumta
- vai vienkārši veca, aizsērējusi kanalizācija un jūs atrodaties pirmajā stāvā

Re: Kanalizācijas smaka
Autors: Aldiss (195.122.12.---)
Datums: 20/04/2022 16:38

>>>"Katru dienu ir kautkādas skaņas no vannas, pieejot klāt kad tas notiek, liekas ka pa vannu uzies augšā ūdens vai drīzāk sūdi, jo pēc tā tik smird" ->>
Parasti šādas skaņas rodas, kad pa stāvvadu uz leju strauji tekošais ūdens izveido aiz sevis vakumu, kas izrauj no vannas vai izlietnes sifona (līkuma) ūdeni.
Šādos gadījumos ir jālieto kanalizācijas vakuma vārsts [www.kurpirkt.lv].

Re: Kanalizācijas smaka
Autors: protuprotu (84.237.191.---)
Datums: 20/04/2022 18:49

Vai tā problēma ir tev vienīgajam, vai arī kaimiņiem augšā un apakšā? Ja esi augšējā stāvā un trubām var piekļūt, var mēģināt to vākuma vārstu pielikt.

Re: Kanalizācijas smaka
Autors: Madars Lapsa (92.49.31.---)
Datums: 20/04/2022 18:55

Ak, vai... šo visu klausoties mati ceļas stāvus! Šādi apstākļi nu galīgi nav jaundzimušajam piemēroti, es ceru, ka bērna māte spēs pastāvēt par bērna labklājību un tiks sameklēts piemērots miteklis, vai steidzami tiks novērsti trūkumi. Kanalizācijas tvaiki jau nav arī tas, ko būtu grūtniecei vēlams elpot, par bērnu nemaz nerunājot...

Re: Kanalizācijas smaka
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 20/04/2022 20:29

daudz variantu jau tur nav...ir iespeja ka vannai nav sifons, Neticami, bet visadi var but. Betv isdrizak nav ventilācija kanalizacijas stavvadam. Kad kaimiņs norauj poda ūdeni,iespejams ka pats norauj sava tualete, vakums izrauj vannas sifonu sausu. Ir tadi momenti redzeti. var meginat vakuma vārstu pielikt zem vannas, var meģinat zem izlietnes, var meginat zem izlietnes virtuve, bet tikai ja tur tas pats stavvads.Ir jau dzīvokli ar vairakiem stavvadiem.bet pirmais butu parbaudit kaut kur beniņos vai uz jumta, vai trubai ir ventilacija. Nu vel jau var but ka zem vannas truba nav hermetiski noslegta un smaka nak iekša. bet tad tecetu udens un nebutu to troksnu sifona.Visdrizak vakums...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  ********  **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **     **     ** 
 ********   **     **  **     **     **     **     ** 
 **         **     **   **   **      **      **   **  
 **         **     **    ** **       **       ** **   
 **          *******      ***        **        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727