UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Cik maksā?
Autors: sickz (213.180.122.---)
Datums: 08/06/2006 19:51

Es grasos taisīt remontu, nezinu, pats nevēlos likt to reģipsi, cik man būtu jāmaksā lietpratējiem par regipša likšanu, kā isti maksā? par m2? Un griestos droši vien samaksai mainās.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********    *******   ********   ******  
    **     **     **  **     **  **        **    ** 
    **     **     **         **  **        **       
    **     ********    *******   ******    **       
    **     **                **  **        **       
    **     **         **     **  **        **    ** 
    **     **          *******   **         ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.