UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Malkas apkures katls
Autors: Cogito (78.84.189.---)
Datums: 12/08/2023 14:53

Es teiktu, ka viņš ne tikai var būt, bet pat nevar nebūt.
Kas ta šim var notikt. Tik, ka zirnekļi savairoties. :)

Re: Malkas apkures katls
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 13/10/2023 09:38

Vēlos vēl dzirdēt kādu atsauksmi vai viedokli par jaunu katlu, kurš ilgus gadus stāvējis nelietots--var ar viņu kas notikt? Tērauda katls

Re: Malkas apkures katls
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 13/10/2023 10:41

It kā nekam sliktam tam katlam nevajadzētu būt. Bet atkal - katls būs kādam jāuzstāda, tādam, kuram ir izpratne par katliem un tam cilvēkam arī vajadzētu būt tam, kurš palīdz nopirkt. Tādu cilvēku vajadzēs jebkurā gadījumā un tāpēc pareizā secība būtu > cilvēks, un katla iegāde ar tā cilvēka vērtējumu.

Re: Malkas apkures katls
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 13/10/2023 17:17

Ir cilvēks speciālists, bet katlu atvestu, jo ir gana tālu

Re: Malkas apkures katls
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 13/10/2023 17:47

Bet kas par katlu? Varbūt kāds paštaisīts...

Re: Malkas apkures katls
Autors: Katls (212.3.199.---)
Datums: 13/10/2023 19:38

Ludzu lēnāk un lielākiem burtiem. Kas ir ražotājs pirms 20-30 gadiem. Paštaisītu var pirkt tikai caur santehniķi, kas daudz katlu redzējis un izveic kompresijas testu.un vai paštaisīts patiktu? Veca dizaina verķis!

Re: Malkas apkures katls
Autors: ETT (62.85.73.---)
Datums: 13/10/2023 20:17

Man bērniem katram bija tāds periods - "gribu, negribu". Nekas izauga normāli :)

Re: Malkas apkures katls
Autors: Venta (85.254.75.---)
Datums: 14/10/2023 09:21

Es par šo katlu interesējos tikai tāpēc, ka man tieši tāds bija un kalpoja ilgi, bet vecs gan ļotI, ļoti un tādus tagad ar meklēšanu neatrast, katls esot savā tālajā laikā nopirkt un nav bijis uzstādīts, ja gados vecumu pateikt kad viņi bija pieejami, domāju 30+ Tādēl raustos un taustos, jo ja arī vizuali tā neko , tad pievienojot darbam var būt visādi, laikam jau n';e. Vakar sāku interesēties par Grobiņas katliem ,bet saskāros ar lielu nezināmo cenu ziņā,jo tās cenas viņu mājas lapā saprotu ir tikai ja pērk pie ražotāja uz vietas, bet veikalā Akvedukts, kas es saprotu pieder Grobiņas ražotājiem pat nevar pateikt konkrētu cenu un interesantākais ka katrā veikalā ir cita cena ar 50 un 100 eiro atšķirību, neesmu interesējusies ND Metalika, jo man vajag maza izmēra katlu, jo gan platība gan katla vieta nav liela .Varbūt kāds ir pircis Grobiņas katlu un var ieteikt kur viņus var nopirkt vēl ?Man derētu 8, 10,12 kw ne lielāku

Re: Malkas apkures katls
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 14/10/2023 09:42

Akveduktam ar Grobiņas spmk nekada sakara nav.Ja kads veikals vel tirgo sos katlus, tad tikai kā starpnieks. Nu bet vai gruti piezvanīt uz Grobinu un noskaidrot kadas ir cenas? te vairakus menesus var klabinaties, bet elementaras lietas nevar izdarīt....Un vai tik gruti sarunat kadu ar piekabi lai aizbrauktu uz Grobinu tam katlam pakal? Brīziem cilveku rīciba un domašana ir galigi neizprotama.

Re: Malkas apkures katls
Autors: Venta (85.254.75.---)
Datums: 15/10/2023 10:27

Tas komentētājam agrais!
Ja nevari dod kādu padomu tad izmanto izdevību paklusēt, nevajag te pārgudri izpausties nezinot situāciju gan par elementārām lietām un visu pārējo, klabināties tu nevienam aizliegt nevarēsi, ja vien neesi lapas administrators! Veiksmi!!!

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **    **  **    **  **       
 **   **   **     **  **   **   ***   **  **       
 **  **    **     **  **  **    ****  **  **       
 *****     **     **  *****     ** ** **  **       
 **  **     **   **   **  **    **  ****  **       
 **   **     ** **    **   **   **   ***  **       
 **    **     ***     **    **  **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727