UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Malkas apkures katls
Autors: Vidzeme (85.254.75.---)
Datums: 15/10/2023 11:55

Ņem Grobiņas katlu,kam ir laba cena un dzīvo laimīga. Man toreiz šie paši atveda,pārķēru viņu busiņu Rīgā un lieta darīta. Samērā laba kvalitāte.Ir siltināti un nesiltināti katli. Ar izeju uz azim. vai uz augšu,pasūti kuru gribi. Vai arī uztaisi mazu ekskursiju un aizceļo uz Grobiņu izvēdināties un pie reizes paņemt jaunu,smuku katlu.

Re: Malkas apkures katls
Autors: Katls (80.89.77.---)
Datums: 15/10/2023 13:45

Šie mazie katli ir ieliekami mašīnas bagāžniekā nolaizot sedekļus(ja unversāls). Nemaz transportniekus nevajag.

Re: Malkas apkures katls
Autors: Vidzeme (85.254.75.---)
Datums: 16/10/2023 09:50

Tā ir,parastajā auto universāli var ielikt,galvenais to nostiprināt ar siksnām drošības pēc. Labāk vest tad piekabē vai kādā busiņā.. Grobiņas katls mani apmierina, vienkāršs un kalpo labi. Man ir bez izolācijas,lai arī lielo telpu piesilda nedaudz,nebija vajadzīgs siltinātais...

Re: Malkas apkures katls
Autors: Venta (85.254.75.---)
Datums: 17/10/2023 08:48

Jautājums -Vidzeme

Katls bez izolācijas stipri sakarst kurinot? Un kā viņš radiatorus piesilda? Cik lielas jaudas tev ir katls, man ir mājā 80m2 pat mazāk jo tā telpa kur kurtuve neapsildās, Transportējot uz sāna notiekti nevar katlu likt , līdz ar to universālī atkrīt laikam?

Re: Malkas apkures katls
Autors: Vidzeme (213.226.141.---)
Datums: 17/10/2023 09:08

Ir 23kw. Tieši otrādi-katls bez ārējās izolācijas vairāk dzesējās un siltums tiek nodots tai telpai, kurā katls atrodas... Es speciāli izvēlējos bez izolācijas,gribu lai aukstā lielā telpa ir nedaudz siltāka. Akumulators gan man ir nopakots,to arī iesaku Jums likt virsū.Malkas katls bez akumulatora ir nepilnvērtīga sistēma,siltums būs tikai tad kad kuriniet...Jūsu gadījumā uz tiem 80m2 23kw būtu tieši laikā.Viņš ir diezgan kompakts un transportēt var kā gribi,jo tas ir vik metāla klucis nevis kautkāds ledusskapis ar freonu:) Šobrīd cena ap 1100eir šim katlam. [www.gspmk.lv]

Re: Malkas apkures katls
Autors: Venta (85.254.75.---)
Datums: 17/10/2023 09:57

vai katls bez izolācijas no ārpuses stipri sakarst un vai telpu piesilda?

Re: Malkas apkures katls
Autors: agrais (77.219.1.---)
Datums: 17/10/2023 13:38

Nesajauc cilvēkam galvu. Jā nebūs akumulators,un cik saprotu tad nebūs,tad 23 kW būs stipri pa daudz. Tur kādi 8-12 tad būs pašā laikā. Godīgi sakot gan nezinu kā uz pašteci tās lietas sastāv.

Re: Malkas apkures katls
Autors: Vidzeme (213.226.141.---)
Datums: 17/10/2023 20:20

Nu ja nav padomā aķis Ventai,tad tiešām 23kw būs par lielu priekš 80m2... Tur Grobiņai ir vēl divi mazāki katli... Principā varbūt venati der tāds variants kā piem.Kalvis, krāsns kā plīts,ar rinķiem vēl virsū un arī darbojas kā centrālapkure... Vienīgi viņš tād mini,Grobiņai ir lielas durvis,vari viegli samest malku,durvis nav mazas.. Venta,tev vajag saprast ko īsti vēlies uzbūvēt. Visi un arī es iesaku likt aķi.Ja uz pašteci domā,tad strādāt tur viss strādās,bet siltums būs tikai tad,kad kurina... principā padomju laiku sistēma,labums tas ka nav elektrība vajadzīga,totāla autonomija,bet no otras pases grimas to aķi vistas 1T... Tagad tik prātoju... ja katts būtu viszemākajā punktā,tad augstāk akumulators un tad vēl augstāk jau māja,vai strādātu šāds "trepes" variants bez cirkulācijas sūkņiem? Man piem.no akumulatora 1st. uz pašteci iet uz komb.boileri 2.stāvā,ir man tur starpā viens cirkulācijas sūknis,bet redzu,ka var arī iztikt bez viņa..

Re: Malkas apkures katls
Autors: Vidzeme (213.226.141.---)
Datums: 17/10/2023 21:58

23kw. [www.ss.com]

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **         **         **    ** 
  **   **   **     **  **    **   **    **   **   **  
   ** **    **     **  **    **   **    **   **  **   
    ***     **     **  **    **   **    **   *****    
   ** **    **     **  *********  *********  **  **   
  **   **   **     **        **         **   **   **  
 **     **   *******         **         **   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727