UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: NavLīmenī (185.71.129.---)
Datums: 29/11/2023 23:17

Kādu lāzera nivelieri (ne rotējošo) izvēlēties? Nepieciešams iekšdarbiem, no Ikea virtuves instalācijas līdz, iespējams, karkasa ēkas montāžai. Ir 18V DeWalt instrumentu klāsts, vai tāpēc būtu vērts meklēt tieši DeWalt lāzera nivelieri? Skatījos arī uz zilo bošu. (piem. [www.bosch-professional.com] )Cik aptuveni 500 eur vērts instruments ar lāzeru 3 (piem. [asia.dewalt.global] )plaknēs ir tā vērts pašdarbniekam salīdzinājumā ar 150 eur vērtu krustlīniju lāzeru? Kādu lietojat jūs? Uz ko skatīties, kādām fīčām nepažēlot naudu?

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: Hmm (213.180.113.---)
Datums: 29/11/2023 23:44

Manuprāt, pirmais vajag jēdzīgu statīvu, pārējais tad jau otršķirīgi. Pats lietoju statīvu - štoks ADA Silver Plus. Izmantoju gan trijkāji, gan štoku iespiestu starp griestiem un grīdu + ar skrūvi piedzenams augstums un magnēts. Štoks ļoti noder, ja vajag, piemēram 2.5m augstumā atlikt atzīmes tukšā istabā, parastais trijkājis tur neder.
Man ir ar 3 plaknēm, bet izmantojis esmu pāris reizes, lai stūrus sienām piedzītu lenķī kur problēmas ar mērlentu pārbaudīt leņķi.. Gatavā mājā ikdienā galīgi neredzu pielietojumu.
Ja ir kādi aķīšu instrumenti, tad noteikti var skatīties uz līmeņrādi ar tādiem pašiem akumulatoriem. Nopirksi tikai instrumentu un varēsi izmantot esošos akumulatorus, reizē neuztraucoties par pirkstiņbateriju meklēšanu visnepiemērotākajā brīdī.

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: NavLīmenī (185.71.129.---)
Datums: 30/11/2023 00:35

"Štoks ļoti noder, ja vajag, piemēram 2.5m augstumā atlikt atzīmes tukšā istabā, parastais trijkājis tur neder." Paldies, šis labs ieteikums.

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: knagis (212.3.196.---)
Datums: 30/11/2023 01:42

Iekšdarbiem 3 plaknes nevajag, ārdarbiem gan ļoti ļoti noder (kad tukšā vietā taisnstūri jāatliek).

DeWalt ir 12v lāzers, instrumenti parasti uz 18/54, tā kā baterijas neder. Bosch varēja arī AA pirkstiņus likt.

Man ir DeWalt zaļais 3 plakņu. Noteikti sākumā jāpārbauda un jāved kalibrēt (garantijas ietvaros), man 1 stars joprojām šķībs, jo neesmu aizvedis.

DeWalt nevar nobloķēt, lai liktu slīpu staru - tas tad vienmēr mirgo. Bosch var, bet es rezultātā esmu nejauši uzlicis līniju šķībi, jo nepamanīju, ka bloķēts. Tāpēc es priekšroku dodu DeWalt variantam. DeWalt katru staru ieslēdz ar atsevišķu pogu, vismaz tam Bosch, ko lietoju, ar vienu pogu pārslēdzas starp visiem variantiem, kas ir krietni neērtāk.

Zaļš vs sarkans - salīdzinot zaļo DeWalt un sarkano Bosch blakus, zaļais bija tā kā nedaudz asāks pie apmēram 20m, un tālumā to bija vieglāk pamanīt. Bet nu starpība nav tik milzīga, kā varētu domāt no reklāmas.

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: knagis (212.3.196.---)
Datums: 30/11/2023 01:47

Meloju, ir arī iekšdarbiem 3 plakņu noderējis, gan tikai tāpēc, ka tur stars iet uz visām pusēm - liekot starpsienu, noliek vidū un uz grīdas un griestiem un sienām sānos uzreiz no viena stara var dabūt līnijas, lai sienu taisnu uzliktu. Ar parastu krustlīniju varēs tikai uz vienu pusi uzlikt un būs jāgroza turpu šurpu. Bet ir laikam arī 2 plakņu tādi, kas uz visām pusēm dod staru.

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: panda (113.175.72.---)
Datums: 30/11/2023 05:44

At the moment, downloading videos from TikTok without a watermark is against the site's rules. This is because content on TikTok goes to the person who made it and can't be shared or used without permission. word wipe

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 30/11/2023 07:29

Par lazeriem varu no savas pieredzes piebilst. Man ir Bosch, lietoju jau kādus 7 gadus. kad pirku tad maksaja ap 600 eiro. Bet komplekta ir ari pikstulis, tas labi noder pamatiem, gridu limenim, zogu esmu limenojis, līdz 80m vareju paņemt.Bet ja būtu japerk sodien...tad pirktu ķinieti. Esmu redzejis līdzīgus, pat ar lielakam iespejam. bet maksa 100-150 eiro. Nu tadam pasdarbniekam un majas vajadzibām labs...

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: Aldiss (80.89.77.---)
Datums: 30/11/2023 08:39

Profesionālai darbībai vajag nopietnus rīkus, bet amatierim pašdarbniekam pietiks arī ar Lidl iegādāto Parksaide. Vienīgi uz lielākiem attālumiem būs jāsagaida vakara krēsla.

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: Katls (80.89.76.---)
Datums: 30/11/2023 09:25

Jaskatās, lai pašu iekartu var nolikt uz kuras plaknes vajag. Vairums ir taisīti ar greizām formām, ka viņus nevar ar sāniem pielikt pie brusas, nevat nolikt guļus, jo mugurpuse greizu formu. Tass viss tadēļ, lai vajadzētu statīvus un vēl visādus papildus verķus. Es savu lazeri gribu lietot kur un kā man vajag, bet ražotājs ir iestradājis visadas cūcības. Ir aparati, kur vinas nav...

Re: Kādu lāzera nivelieri izvēlēties
Autors: kubiks (81.198.215.---)
Datums: 30/11/2023 09:41

Paņem Aliexpress Firecore un būsi zirgā.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **   ******   ********  
 **     **  **     **   **   **   **    **  **     ** 
 **     **  **     **    ** **    **        **     ** 
 **     **  *********     ***     **        ********  
  **   **   **     **    ** **    **        **        
   ** **    **     **   **   **   **    **  **        
    ***     **     **  **     **   ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727