UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Grīda kurinātavā
Autors: Lācis (90.133.111.---)
Datums: 08/07/2024 19:13

Labdien.

Vēlos padomu kā labāk taisīt grīdu kurinātavā - katla telpā. Vai pietiks ar 3-4cm pašizlīdzinošo SAM 100 vai būtu vēlamas flīzes uz tā. Šobrīd grīda ir neglīts betons ar plaisām un grubuļiem.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: Katls (80.89.76.---)
Datums: 08/07/2024 20:04

Pēc paša ieskatiem. Tā, lai viegli izslaucīt un nodrošināt ugunsdrošību.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: Aldiss (81.198.220.---)
Datums: 08/07/2024 21:42

SAM 100 nav nodiluma izturīgs un putekļos, paredzēts tikai zem seguma.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: Lācis (90.133.111.---)
Datums: 08/07/2024 23:03

Katls rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pēc paša ieskatiem. Tā, lai viegli izslaucīt un nodrošināt ugunsdrošību.

Tiks likts granulu katls.
Tad jau sanāk ka jāliej parasts betons. Bet vai ir kāds risinājums ko varētu likt flīžu vietā? Zināms ka betonu ir samērā grūti kopt un turēt tīru.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: Cogito (78.84.156.---)
Datums: 09/07/2024 02:14

Pirms dažiem gadiem man tepat forumā ieteica tādu Vincents Polyline Vi.P Co - pret betona grīdas putekļošanos. Kārtīgi nosmērēju sava pagraba/kurinātavas nesen ielieto betona grīdu un līdz šai dienai esmu pateicīgs par to ieteikumu.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: agrais (89.254.159.---)
Datums: 09/07/2024 07:19

To Vincents produktu laikam es ieteicu, pirms gadiem 4-5 tādu lietoju. Nu ta...ir kur vel strada, ir kur vairs ne. Betona gridu var nokrāsot ar to pasu rigas gridas krasu.Pirms tan iespejams ka vajag nogruntet ar kadu dzilumgrunti.Zinu kas garāzai gridu ta nokrasoji, turās, un nav dārgi...Bet ir jau epoksida krasas, skidrais plastmas, tikai tiem citas izmaksas.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: Lācis (90.133.111.---)
Datums: 09/07/2024 18:10

Cogito rakstīja:
-------------------------------------------------------
- Pirms dažiem gadiem man tepat forumā ieteica tādu Vincents Polyline Vi.P Co - pret betona grīdas putekļošanos. Kārtīgi nosmērēju sava pagraba/kurinātavas nesen ielieto betona grīdu un līdz šai dienai esmu pateicīgs par to ieteikumu.


O! Šis variants uzrunā.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: Girco (2.207.142.---)
Datums: 09/07/2024 21:51

Man darbnīcā estrihs nokrāsots ar uretānalkīda grīdas krāsu (tjipa paredzētu arī betonam), 2 kārtās- laikam Biolara. Pāris gadu jau bez problēmām. Bet nu netiek tur katru dienu staigāts.
Ja kurtuvē platība nav liela un abas rokas nav kreisās-es liktu flīzes. Vēlams ne pārāk slidenas-it sevišķi ja slapjas.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: Girco (2.207.142.---)
Datums: 09/07/2024 21:56

Ja flīzē- nelīdzeno pamatu taisnu var izvilkt kaut ar flīžu līmi un garu lineālu vai taisnu dēli. Krāsošanai prasīsies līdzenāku un gludāku. Ko attiecīgi čakarīgāk sagatavot.

Re: Grīda kurinātavā
Autors: agrais (89.254.159.---)
Datums: 10/07/2024 07:22

Nu ir pasizlidzinošie maisijumi kas paredzeti lielam slodzem. Pec tam nokraso, vai nekraso....man tāds ka koridors, tur parastais depo Nivello jau vairakus gadus, staigasana diezgan liela, nekas neput, nelobās un viss ok. Bet Mira, Ceresit ir maisijumi lielai noturibai. Maksa gan pāri 20 eiro, bet ja neliela telpa, tad tas jau nekas traks.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **    **        **  **     **  **        
       **  ***   **        **  **     **  **    **  
       **  ****  **        **  **     **  **    **  
       **  ** ** **        **  **     **  **    **  
 **    **  **  ****  **    **  **     **  ********* 
 **    **  **   ***  **    **  **     **        **  
  ******   **    **   ******    *******         **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727