UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Skaņas iekšā sienā
Autors: Diamante (199.247.38.---)
Datums: 18/07/2024 16:18

Ik pa laiciņam dzirdu skaņu iekšā sienā un varbūt šeit kādam ir bijusi līdzīga situācija. Dzīvoju daudzdzīvokļu mājas 2.stāvā, māja celta no baltajiem ķieģeļiem kaut kur ap 1960-1970 gadiem. Sienas ļoti biezas, palodze tik plata, ka var gandrīz gulēt uz viņas. Nosiltināta no ārpuses un iekšpusē uz sienām ir reģipsis (laikam) un tapetes. Visbiežāk naktī vai vakaros, kad viss ir kluss, es reizēm dzirdu, ka kādā no ārējām sienām kaut kas it kā nobirst, nodrūp. Ir gadījies, ka nokrīt arī kaut kas nedaudz lielāks, smagāks. Esmu pie sevis izdomājusi, ka visticamāk varētu būt, ka tur ir bijis apmetums uz ķieģeļiem un reizēm kādi gabaliņi nodrūp- vismaz pēc skaņas varētu izklausīties līdzīgi. Reizēm atkal no tās skaņas sabīstos, un sāk likties, ja nu gadījumā tur drūp ķieģeļi un vispār visa māja tūlīt sagrūs. Reizēm iedomājos, ka varbūt tur kāda pele dzīvo vai kas cits? Brīžam jau sāku apdomāt, ka varbūt tajā reģipsī jāizgriež kāds gabals un vienkārši jāpaskatās, kas tur notiek, bet negribas, protams, bojāt remontu utt. Vai kādam ir kādas idejas, vai tas tiešām varētu būt apmetums? Vai varbūt kā to labāk pārbaudīt? Ko jūs darītu?

Re: Skaņas iekšā sienā
Autors: Cogito (78.84.156.---)
Datums: 19/07/2024 00:09

Diamante rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ... Ko jūs darītu?

Mēģinātu gulēt tālāk. ;)

Re: Skaņas iekšā sienā
Autors: Diamante (89.18.215.---)
Datums: 19/07/2024 10:40

Nu jā, tieši to es arī daru :) Līdz brīdim, kad atkal tā skaņa atkārtojas un es sāku atkal par to uztraukties un domāt, kas tas ir. Noteikti tur reizēm kaut kas nodrūp arī dienas laikā, vienkārši naktī klusumā labāk dzirdams. Dzīvojam šajā dzīvoklī jau kādus 5 gadus laikam- un tās skaņas ik pa laikam atkārtojas. Tā ka nu jau tai nodrupušajai daļai vajadzētu būt gana lielai...

Re: Skaņas iekšā sienā
Autors: Opaps (77.219.3.---)
Datums: 19/07/2024 12:40

Bet varbūt tā ir rūsējoša opeļa skaņa?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **        ********  **    ** 
 **     **  **     **  **        **    **  ***   ** 
 **     **  **     **  **            **    ****  ** 
 ********   ********   **           **     ** ** ** 
 **     **  **         **          **      **  **** 
 **     **  **         **          **      **   *** 
 ********   **         ********    **      **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727