UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

apkure FAN
Autors: trīne (62.84.9.---)
Datums: 03/08/2006 17:04

Labrīt,
vēlējos uzzināt, vai kāds nav sadarbojies ar apkures ierīkošanas firmu FAN???? kāda pieredze? cik kvalitatīvi veic darbus, kā ar garantijām un remontiem?????

iepriekš paldies!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **  **      **   *******    *******  
 **    **  ***   ***  **  **  **  **     **  **     ** 
 **        **** ****  **  **  **  **     **  **        
 **        ** *** **  **  **  **   ********  ********  
 **        **     **  **  **  **         **  **     ** 
 **    **  **     **  **  **  **  **     **  **     ** 
  ******   **     **   ***  ***    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.