UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

DZIļURBUMS
Autors: nezinaamaa (84.237.224.---)
Datums: 21/08/2006 20:27

Kā tad īsti ir ar tiem dziļurbumiem,kāds no pieredzes var ko ieteikt,kādu firmu,kas ar to nodarbojas un vai tam visam ir kādas garantijas,ka ūdens tiešām būs pietiekoši?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **      **  ********  **     **  **    ** 
 **     **  **  **  **     **     **     **  ***   ** 
 **         **  **  **     **     **     **  ****  ** 
 ********   **  **  **     **     **     **  ** ** ** 
 **     **  **  **  **     **     **     **  **  **** 
 **     **  **  **  **     **     **     **  **   *** 
  *******    ***  ***      **      *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.