UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Tāmju programas un darbu veikšanas grafiku izveide (DVP)
Autors: Awerty (---.89.livas.lv)
Datums: 04/10/2006 08:36

Kāds ir strādājis pie būvdarbu veikšanas grfika? Portams vadoties pec tāmes un projekta. Varbūt ir kādas alternatīvas MS PROJECT programmai un MS EXCEL? Programma Tāmēšanas Sistēmas Būvniecībā man leiak s galīgi garām. Nu visamz profesionālā līmeni tur ir par sarežģītu un daudz ko nevar mainīt. Starpcitu viņa ir grūtāk p\arskatama par EXCEL.

Awerty (tametājs)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********    ******   **      ** 
  **  **   **     **  **     **  **    **  **  **  ** 
   ****    **     **  **     **  **        **  **  ** 
    **     **     **  **     **  **        **  **  ** 
    **      **   **   **     **  **        **  **  ** 
    **       ** **    **     **  **    **  **  **  ** 
    **        ***     ********    ******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.