UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

DURELIS - OSB - SAPLĀKSNIS
Autors: free (80.233.137.---)
Datums: 01/11/2006 23:22

Kāda ir Jūsu pieredze, strādājot ar DURELIS materiālu? Tas ir labāks vai sliktāks par OSB? Vai varbūt saplāksni labāk izmantot???



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   *******   **    **  ********  
 **     **     **     **     **   **  **   **     ** 
 **     **     **            **    ****    **     ** 
 ********      **      *******      **     **     ** 
 **            **            **     **     **     ** 
 **            **     **     **     **     **     ** 
 **            **      *******      **     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.