UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

meklēju bloveru
Autors: siltumniex (81.198.234.---)
Datums: 10/11/2006 04:48

Varbūt kāds varētu pateikt,kur Rīgā dabūt gaisa pūtēju{blower},bet nevis centrbēdzes,bet divrotoru (kā autiņa eļļas sūknis).Nelielam spiedienam.Lēti.Jau iepriekš pateicos.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********  **     **   ******   **      ** 
 **        **        **     **  **    **  **  **  ** 
 **        **        **     **  **        **  **  ** 
 **        ******    *********  **        **  **  ** 
 **        **        **     **  **        **  **  ** 
 **        **        **     **  **    **  **  **  ** 
 ********  **        **     **   ******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.