UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

vai fibo jāarmē
Autors: alois (81.198.234.---)
Datums: 24/12/2006 03:55

Sveiki kolēģi, man radies jautājums par fibo 5MP un 3MP 300 nieku !!! Pavasarī uzsākšu privātmājas būvniecību un gribu zināt vai man jāparedz arī sienu armēšana, ja jā- tad pēc cik rindām un kāda diāmetra armatūrai jābūt, un vienaij vai divām armatūrām jāiet blakus ???



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  **     **  **     **  ******** 
 **  **  **   **  **   **     **   **   **      **    
 **  **  **    ****    **     **    ** **       **    
 **  **  **     **     **     **     ***        **    
 **  **  **     **      **   **     ** **       **    
 **  **  **     **       ** **     **   **      **    
  ***  ***      **        ***     **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.