UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

lodžiju iestiklošana
Autors: Mice (---.vid.gov.lv)
Datums: 17/12/2002 13:48

Sveiki!

Es gribu iestiklot lodžiju, bet tam esot nepieciešama kaut kada ipaša (Rīgas domes?) atļauja.
Varbūt kāds ar to ir saskāries un zina cik tas maksā un kur jāgriežas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  **      **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **  **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **  **  **    **     ** 
  ********  **     **  **  **  **  *****     **     ** 
        **  **     **  **  **  **  **  **     **   **  
 **     **  **     **  **  **  **  **   **     ** **   
  *******    *******    ***  ***   **    **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.