UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

ar ko apsiltinat majas arejas sienas?
Autors: murzilka (---.iem.gov.lv)
Datums: 22/04/2003 10:57

Dzirdeju ka paradijas kaut kada jauna tehnologija - fibrolits. Kas tas ir, kada ta cenas, ka vinsh tiek uzklats uz sienam. A varbut tomer labak ar putuplastu. Un vel, to putuplastu uzreiz var parklar ar apmetumu, vai ka?
paldies ieprieksh.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ******   ********  **    **  **     ** 
 **    **  **    **     **     **   **   **     ** 
 **        **           **     **  **    **     ** 
 **        **           **     *****     **     ** 
 **        **           **     **  **     **   **  
 **    **  **    **     **     **   **     ** **   
  ******    ******      **     **    **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.