UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

arka nesoshajaa sienaa
Autors: anita. (---.eth.delfi.lv)
Datums: 12/12/2003 11:25

zinu, ka vajag dokumentus, esmu jau arii iesniegusi pirmos dok-us starpresoru komisijaa, bet visa taa dok- padariishana ir tik ilga :(
vai neziant, kaa to var izdariit aatraak, bet bez probleemaam???

paldies

Re: arka nesoshajaa sienaa
Autors: Tā lūk (159.148.150.---)
Datums: 15/12/2003 13:11

Laikam jau atraakais ir samaksaat kadam kas to procesu labi parzin un zin kam jamaksaa ;-))))))

Latvija lielo iespēju zeme !


Tā luuk



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **    **   *******    *******  
  **  **      **     **   **   **     **  **     ** 
   ****       **     **  **    **                ** 
    **        **     *****     ********    *******  
    **        **     **  **    **     **         ** 
    **        **     **   **   **     **  **     ** 
    **        **     **    **   *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.