UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

sienu apdare
Autors: Ģirts (---.wl.valmiera.delfi.lv)
Datums: 18/12/2003 17:30

Vēlētos uzzināt citu pieredzi kādā veidā labāk veikt sienu apdari ar reģipsi (telpā ir sauss gaiss) vai tomēr labāk ar sienu apmest.
Iepriekš pateicos.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******   ********  ********    *******  
 **     **  **    **     **     **     **  **     ** 
 **     **  **           **     **     **  **     ** 
 **     **  **           **     ********    ******** 
 **     **  **           **     **                ** 
 **     **  **    **     **     **         **     ** 
 ********    ******      **     **          *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.