UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Arhitektūras plānošanas uzdevums
Autors: Brixa (---.baltic.eth.delfi.lv)
Datums: 30/04/2004 15:14

Varbūt kāds ir lietas kursā par sekojošu problēmu:

Man pagastā atsakās (mutiski) izsniegt Arhitektūras plānošanas uzdevumu pamatojot to ar faktu, ka zemes pādevēji (tika pārdoti vairāki zemes gabali, kas kopā veidos mazu ciematiņu un pirkuma līgumā bija punkts, ka visas komunikāciju pievades zemes gabaliem veiks zemes pārdevējs) neesot saskaņojuši pagasta būvvaldē kanalizācijas projektu!

Vai tiešām es uz tā pamata nevaru saņemt Arhit.plānoš. uzdevumu, lai sāktu vākt visus tehniskos noteikumus (no ugunsdzēsējiem, vides pārvaldes utt..).
Vai tiešām šeit ir nepieciešams kanalizācijas projekta saskaņojums???

Mani ļoti interesē šī jautājuma tiesiskā puse..

Paldies jau iepriekš!

Re: Arhitektūras plānošanas uzdevums
Autors: umka (---.tele2.lv)
Datums: 11/05/2004 13:45

Kas tas pa taadu stulbu pagastu. Arh. plān uzdevumu izsniedz pirms buuvdarbu uzsaaksanas un tajaa arii ieraksta visas instances ar kuraam tad proj. jaaskanjo un no kuraam savaacamas izzinjas. Bet vai tiesām zemes pārdevējs to darīs? Iespejams ka to APU neizsniedz tēdēļ ka grib piespiest pārdēvēju nokārtot kaut kādas saistības ar pagastu? Taču tas nevar būt par iemeslu APU izsniegšanas atteikumam. Iesaku padraudēt ar sūdzību valsts Būvinspekcijā, varbūt palīdz?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  ********   ******   
    **     **        **     **     **     **    **  
    **     **        **     **     **     **        
    **     ******    **     **     **     **   **** 
    **     **         **   **      **     **    **  
    **     **          ** **       **     **    **  
    **     ********     ***        **      ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727